پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32155087 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51448532
کد خبر : 253855 تاریخ ثبت : 1398/1/11 19:24 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/آب‌گرفتگی معابر خرم‌آباد

خلیج فارس: از صبح امروز یکشنبه شاهد بارش شدید باران در سطح شهر خرم‌آباد هستیم، به‌گونه‌ای که بسیاری از معابر دچار آب‌گرفتگی شده‌اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ از صبح امروز شاهد بارش شدید باران در سطح این شهرستان هستیم، به‌گونه‌ای که بسیاری از معابر دچار آب‌گرفتگی شده‌اند.

بر اساس پیش‌بینی هواشناسی این سامانه بارشی که از شب گذشته وارد آسمان لرستان شده طی امروز و فردا فعالیت پربارشی را دارد و عصر سه شنبه از استان خارج خواهد شد.

بر همین اساس ستاد مدیریت بحران با صدور اعلامیه‌های متعدد نسبت به هشدار مبنی بر تخلیه ساکنان شهرها و روستاهای حاشیه رودخانه‌های سراسر استان اقدام کرده که این مهم تاکنون تأثیر بسزایی در کاهش تلفات انسانی داشته است.

با این وجود در حال حاضر شاهد تلاش‌های مردم برای جلوگیری از ورود آب به داخل خانه‌ها و همچنین مراکز تجاری و فروشگاه‌های سطح شهر هستیم.

در محله‌هایی همچون «مطهری»، «چهار راه بانک» و «گلدشت» خرم‌آباد هم اکنون آب از سمت بالا سرازیر کرده و تردد را در کوچه و خیابان‌ها با مشکل مواجه کرده است.

بر اساس گفته فرماندار خرم‌آباد با تمهیدات صورت گرفته احتمال بروز مشکل در این شهرستان و همچنین طغیان «خرم‌رود» دور از انتظار است.کلمات کلیدی خبر : خرم‌آباد آب‌گرفتگی سیل