پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32153988 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51447434
کد خبر : 253812 تاریخ ثبت : 1398/1/11 12:04 نظرات تایید شده : 0

درخواست وزارت علوم از دانشجویان فعال کانونی مناطق سیل‌زده

خلیج فارس: معاون فرهنگی وزارت علومی در پیامی ضمن ابراز تأسف و همدردی با سیل‌زدگان روز‌های اخیر، از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و نجات، خیریه و اردو‌های جهادی دانشگاه‌های مناطق سیل زده دعوت کرد در راستای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان کوشا باشند.


به گزارش «خلیج فارس»؛ معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی ضمن ابراز تأسف و همدردی با سیل‌زدگان روز‌های اخیر، از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و نجات، خیریه و اردو‌های جهادی دانشگاه‌های مناطق سیل زده دعوت کرد تا با حضور در مناطق سیل‌زده در راستای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان کوشا باشند.

در متن پیام غفاری آمده است:

بارش نزولات آسمانی و وقوع سیل در برخی استان‌های کشور موجب بروز خسارات و آسیب جدی برای برخی هم وطنان عزیزمان شد و شادی روز‌های آغازین سال نو را در کام آنان تلخ نمود.

معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن ابراز همدردی از عموم دانشجویان فعال در کانون‌های هلال احمر، امداد و نجات، خیریه و اردو‌های جهادی در دانشگاه‌های مناطق آسیب دیده دعوت می‌نماید تا در راستای ایفای رسالت خود با کنش مسئولانه نسبت به وقایع جامعه که از بایسته‌های راهبرد دانشگاه اجتماعی است در کنار دستگاه‌ها و نهاد‌های مسٶل در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و کاهش آلام آنان کوشا باشند.

همچنین از مسئولان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مٶسسات آموزش عالی در خواست می‌شود اهتمام و مساعدت‌های لازم را برای تسهیل زمینه‌های مشارکت دانشجویان فعال به عمل آورند.
منبع: تابناک