پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32458735 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51751720
کد خبر : 253675 تاریخ ثبت : 1398/1/9 16:04 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه موقت بوشهر: عمل به نقشه راه ترسیم شده در گام دوم انقلاب وظیفه همگانی است

خلیج فارس: امام جمعه موقت بوشهر گفت: عمل به نقشه راه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب یک وظیفه همگانی است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام یوسف جمالی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: در ایام نوروز به دنبال بارش‌های باران در سطح استان نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کردند که مراکز مذهبی و دینی در اختیار گردشگران نوروزی قرار گیرد که اقدام ارزنده‌ای بود.

عمل به نقشه راه ترسیم شده در گام دوم انقلاب وظیفه همگانی است

وی بیان کرد: متأسفانه در این ایام شاهد جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور بودیم که جان تعدادی از هم‌وطنان را گرفت و خسارت‌های بسیاری را بر جای گذاشت.

خطیب نماز جمعه بوشهر خواستار توجه ویژه به اخلاق و تربیت اسلامی در مقابله با مشکلات اجتماعی و ناهنجاری‌ها شد و اضافه کرد: اخلاق حسنه بزرگترین ویژگی رسول رحمت (ص) است و اخلاق نیکوی پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) باید اسوه و سرمشقی برای مسلمانان باشد.

وی با تاکید بر لزوم تلاش همگانی برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: مسیر گام دوم انقلاب در راستای تحقق آرمان‌ها و اهداف شهدای والامقام، امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.

جمالی با تاکید بر اینکه همه باید در راستای اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب توجه جدی داشته باشند افزود: توجه به نقشه راه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب با روحیه ولایت‌مداری و استکبار ستیزی امری مهم برای همه آحاد جامعه است.

وی در ادامه رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان توسط آمریکا را محکوم کرد و ادامه داد: این اقدام نقض آشکار قانون و حقوق بین‌الملل است که اقدامی انتخاباتی برای جلب حمایت از رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه موقت بوشهر تاکید کرد: آمریکا همواره ناقض قوانین بین‌المللی و قطعنامه‌های جهانی است چراکه به هیچکدام از معاهده‌های بین‌المللی پایبند نیست مگر منفعت خودش در آن باشد.

وی با بیان اینکه به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان نمی‌تواند نجات‌بخش آمریکا و اسرائیل باشد افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به زوال هستند.کلمات کلیدی خبر : یوسف جمالی امام جمعه بوشهر