پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3826090 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1321701
کد خبر : 253482 تاریخ ثبت : 1398/1/7 20:09 نظرات تایید شده : 0

فرمانده سپاه بوشهر: زائران ۱۷ استان به راهیان نور دریایی در خارگ اعزام شدند

خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: کاروان‌هایی از ۱۷ استان به راهیان نور دریایی در خارگ اعزام شدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سردار علی رزمجو عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردوهای راهیان نور دریایی با هدف حفظ و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس به ویژه در عرصه دریایی برگزار می‌شود.

زائران ۱۷ استان به راهیان نور دریایی در خارگ اعزام شدند

وی از اعزام دو هزار و ۵۰۰ نفر در قالب ۱۲ کاروان به اردوهای راهیان نور خبر داد و اضافه کرد: این افراد از ۱۷ استان کشور تاکنون از بوشهر به جزیره خارگ اعزام شده‌اند و در برنامه‌های مختلف و متنوع راهیان نور دریایی شرکت کردند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور دریایی تا ۱۳ فروردین ادامه دارد افزود: زائران در سفر سه روزه خود علاوه بر خارگ، از نیروگاه اتمی بوشهر و خانه‌موزه رئیس‌علی دلواری بازدید می‌کنند.

وی از افزایش اعزام‌ها به جزیره خارگ خبر داد و بیان کرد: سال گذشته پنج هزار و ۲۰۰ نفر به جزیره خارگ اعزام شدند که پیش‌بینی می‌شود امسال حدود شش هزار نفر به اردوی راهیان نور دریایی اعزام شوند.

سردار رزمجو خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر از استان بوشهر در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده‌اند که هزار ۶۰۰ نفر از آنها دانش‌آموز و یا دانشجو هستند.