پویاسامانه

کد خبر : 253353 تاریخ ثبت : 1398/1/6 12:33 نظرات تایید شده : 0

بازدید نماینده ولی فقیه از کمپ اسکان مسافران+تصاویر

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از وضعیت اسکان مهمانان نوروزی در شهر بوشهر بازدید و ‌راهکارهای لازم برای رفاه مسافران را ارائه کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ در پی وقوع سیل در برخی نقاط کشور و بارندگی‌های اخیر در استان بوشهر و نگرانی‌های مهمانان نوروزی، درب تمامی مصلی‌ها، مساجد، سالن‌های ورزشی و مراکز آموزشی استان برای اسکان مسافران نوروزی باز شد.

بادید نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از کمپ اسکان مسافران+تصاویر

در همین رابطه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در بازدید از اسکان مسافران نوروزی و بررسی آخرین وضعیت اسکان با اشاره به نگرانی‌هایی که در فضای ملی در رابطه با بارش باران، سیل و رانش زمین وجود دارد اظهار داشت: در استان بوشهر برای پیشگیری از  بروز این مشکلات طراحی‌هایی انجام گرفته و با پیگیری‌ها و اطلاعیه‌هایی که صادر شده  مشکلات به حداقل رسید.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: در بررسی محل‌هایی که احتمال آسیب وجود دارد، الحمدلله کمترین صدمه وارد شده که آن هم خیلی جزیی است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طبق هماهنگی‌ها، تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی پیش‌بینی و الزامات لازم انجام گرفته است خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که در این شرایط جوی در استان انجام گرفته، باز شدن درب تمامی مراکز سرپوشیده از جمله مصلی‌های جمعه، مساجد، اماکن مقدسه، سالن‌های ورزشی و مراکز آموزشی برای پذیرایی از مسافران نوروزی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: اکنون تمامی مصلی‌های استان بوشهر در خدمت مسافران و گردشگران قرار دارد و امیدواریم فضای مناسبی باشد برای خدمتگزاری به مسافران گرامی که نوروز مهمان ما در استان هستند و ان شاء الله در پایان سفر، خاطره‌ای خوب از بوشهر داشته باشند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مصلی، خانه مردم و متعلق به مردم است، تصریح کرد: امام جمعه و مصلی باید نماد خدمت به مردم باشد و این نگاه مقام معظم رهبری است.

-->