پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320438 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313892
کد خبر : 252886 تاریخ ثبت : 1398/1/1 19:26 نظرات تایید شده : 2

گراوند: توسعه استان با مصوبات سفر رئیس جمهور شتاب می‌گیرد

خلیج فارس: استاندار بوشهر با بیان اینکه روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ رئیس جمهور به این استان سفر کرد گفت: در این سفر ضمن افتتاح طرح‌های مهم در بخش‌های مختلف، توسعه استان بوشهر با مصوبات مهم شتاب بیشتری می‌گیرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک فرا رسیدن سال جدید و با  اشاره به فراز و نشیب‌های سال 1397 اظهار داشت: سال 1397 با همه فراز و نشیب‌هایی‌که داشت با موفقیت پشت سرگذاشتیم.

وی با اشاره به مشکلات  سال قبل افزود: یکی از نمونه‌های آن مشکلات تامین آب آشامیدنی در تابستان سال 1397 در استان بوشهر بود و شیرینی این سال هم حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن در ناکام گذاشتند اهداف دشمنان بود چراکه سران کفر قصد داشتند مردم چهل سالگی انقلاب نبینند ولی ملت ایران نه تنها جشن گرفتند بلکه باشکوه‌تر از گذشته این مراسم را برگزار کردند.

استاندار بوشهر، از شتاب توسعه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: مردم استان بوشهر خوشحال هستند که در روزهای پایانی سال 1397 میزبان رئیس جمهور و هیئت دولت در شهرستان کنگان و عسلویه بودند که این مهم از شیرینی‌های سال 97 می‌توان یاد کرد  چراکه حضور رئیس جمهور  و افتتاح پروژه‌های مختلف از جمله نفت، گاز و دیگر طرح‌ها سبب شتاب توسعه استان بوشهر می‌شود.

گراوند با قدردانی از استقبال باشکوه مردم استان از رئیس جمهور در ورزشگاه شهدای کنگان خاطر نشان کرد: در این سفر اعتبارات و طرح‌های مهمی برای توسعه استان بوشهر مصوب شد که یقینا توسعه استان را شتاب بیشتری می‌‌بخشد.

وی، با بیان اینکه در سال 1397 نظام اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف شیرینی‌های مختلف داشته است تصریح کرد: از خداوند متعال خواستار تداوم این توفیقات در سال 1398 هستیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر تامین زیرساخت‌ها برای پذیرایی از گردشگران نوروزی افزود: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری این استان و افزایش مسافران در سفر به استان بوشهر زیرساخت‌ها در ابعاد گوناگون گردشگری دریایی، شهری و روستایی توسعه یافته که امید می‌رود رضایت‌مندی گردشگران را بیش از پیش فراهم کند.