پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1625247 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2617615
کد خبر : 252602 تاریخ ثبت : 1397/12/28 12:49 نظرات تایید شده : 0

بیانیه مسئول دبیرخانه روز جم: از اینکه روزهایی خوب برای مردم رقم خورد خوشحالم

شکر ایزد که سالی دیگر و نکوداشتی دیگر را، به نام جم و برای جم، شاهد بودیم

نکوداشت روز جم بهانه ایست برای بودن و ماندن و شدن… و نهمین نکوداشت با همه تلخی و شیرینی هایش گذاشت … با همه بی مهری هایی که شد… با همه حضورهای پرشوری که دلگرممان کرد…

از صمیم قلب، خوشحالم که سبب ساز شادی مردم بودیم و به خود می بالم که ۱۲ هزار نفر از نزدیک و مستقیم برنامه های روز جم را دیدند.

نهمین نکوداشت روز جم با ۱۰ ویژه برنامه جذاب به پایان آمد. مجموعه همکارانم در دبیرخانه دائمی روز جم تلاشی سخت و شبانه روزی داشتند تا نهمین نکوداشت روز جم در اذهان ماندگار شود و امیدوارم ذره ای از آنچه شهروندان عزیز جم لایقش هستند را توانسته باشیم انجام دهیم.

قطعا بسته برنامه های نهمین نکوداشت روز جم و شیوه های برگزاری، بدون نقص نبوده اما تلاش کردیم با بضاعت موجود، بهترین عملکرد را داشته باشیم و قطعا از نگاه و دیدگاه مردم و نخبگان برای بهتر شدن برنامه ها بهره خواهیم برد.

عزیزانی در طی این مدت در بخش های مختلف با دبیرخانه همراهی و همکاری کردند که قطعا زبان از وصف تلاش شان عاجز است. از خداوند برای شان، روزهایی شاد و آباد آرزو دارم.

قدردانی ویژه خودم را از مردم عزیز شهرستانم ابراز می دارم همانان که در تمام نامهربانی ها، پشتوانه من و همکارانم در تداوم مسیر بودند و با حضور پر شورشان، روز جم را متفاوت ساختند.

سپاسی بی منتها از مجموعه شورای شهر و شهرداری جم که به دبیرخانه نکوداشت روز جم با جسارتی مثال زدنی، اعتماد کردند و در سختی ها، ستبر، چون کوه، یاریگرمان بودند.

از فرماندار گرانقدر شهرستان، معاون سیاسی اجتماعی عزیز و همگام فرمانداری، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان، شورا و شهرداری های ریز و انارستان، فرماندهی انتظامی شهرستان، مدیران شرکت های مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایش گاز فجر جم، مجتمع مسکونی پارس، نار و کنگان، شهرک پردیس، ستاد بهداشت و درمان نفت استان، مدیران اتاق اصناف، گاز و راهداری صمیمانه سپاسگزام که در این مدت از هیچ کمکی برای برگزاری مطلوب برنامه ها دریغ نکردند و همچنان به نگاه همدلانه شان نیازمندیم.

با تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز و بهار طبیعت، سال ۹۸ را سالی سرشار از موفقیت، مهربانی و شادی برای اهالی دیار زیبایی ها “جم” آرزومندم.

علی دانشمند
مسئول دبیرخانه دائمی نهمین نکوداشت روز جمکلمات کلیدی خبر : روز جم علی دانشمند