پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21815246 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20179349
کد خبر : 252550 تاریخ ثبت : 1397/12/28 11:31 نظرات تایید شده : 0

نوبخت: ۵۱ پروژه برای استان بوشهر مصوب شد

خلیج فارس: به گفته رییس سازمان برنامه و بودجه، ۱۲ هزار ميليارد تومان و ۲ ميليارد ۸۷۷ ميليون يورو نیز توسط بخش غير دولتي در بوشهر سرمايه گذاري مي شود.

خلیج فارس: معاون رييس جمهوري و رييس سازمان برنامه و بودجه گفت: در دور دوم سفر رييس جمهوري و هيات دولت به استان بوشهر ۵۱ پروژه با اعتبار هزار و ۵۶۹ ميليارد تومان براي اين استان به تصويب رسيد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه؛ محمدباقر نوبخت با اشاره به سفر رييس جمهوري به جنوب استان بوشهر گفت: از مبلغ ياد شده هزار و ۲۸۳ ميليارد تومان توسط خزانه، ۱۷۰ ميليارد تومان توسط صندوق توسعه ملي و ۱۱۶ ميلياد تومان از محل منابع داخلي دستگاه هاي تامين اعتبار خواهد شد.

وي افزود: علاوه بر مبلغ اشاره شده، ۱۲ هزار ميليارد تومان و ۲ ميليارد ۸۷۷ ميليون يورو توسط بخش غير دولتي در بوشهر سرمايه گذاري مي شود.

معاون رييس جمهوري اضافه كرد: همچنين براي اشتغال جوانان هم ۹۴۰ ميليارد تومان غير از مبالغ ياد شده، مصوب شده كه با بهره گيري از آن زمينه اشتغال ۱۴ هزار و ۶۴۰ نفر در استان بوشهر فراهم مي شود.

رييس سازمان برنامه و بودجه يادآور شد: در دور نخست سفر دولت تدبير و اميد به استان بوشهر ۱۱ پروژه با اعتبار ۶۲۰ ميليارد تومان به تصويب رسيد كه تا كنون ۶۲۴ ميليارد تومان براي اجراي آنها پرداخت شده است.

نوبخت اظهاركرد: براي تكميل شماري از طرح هاي دور نخست سفر استاني هيات دولت به استان بوشهر ۳۰ ميليارد تومان ديگر بايد پرداخت شود.

گفتنی است در این خبر جزییات طرح های مصوب و سرمایه گذاری های پیش بینی شده از رهاورد سفر دولت اطلاع رسانی نشده است. انتظار می رود مدیریت استان در این خصوص افکارعمومی را در جریان قرار دهد

کلمات کلیدی خبر : نوبخت سفر روحانی
-->