پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1413333 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2594456
کد خبر : 251802 تاریخ ثبت : 1397/12/23 21:19 نظرات تایید شده : 0

۶۰ سردار و شهدای بخش ساحلی تنگستان تجلیل شدند

مردم دلوار دارای کارنامه درخشان دو قرن حماسه و مقاومت هستندخلیج فارس: در برگزاری سومین یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ۶۰ شهید والامقام دلوار تنگستان تجلیل شدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار تنگستان امشب با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با شکوه خاصی برگزار شد.

این یادواره در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام دلوار با حضور مردم مومن و انقلابی بخش دلوار و مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و با حضور و اجرای گروه فرهنگی تبلیغی مبشران از شهر مقدس قم برگزار شد.

امام جمعه دلوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و با بیان اینکه دلوار نماد مبارزه با استعمار است اظهار داشت: دلوار با داشتن تاریخ و پیشینه درخشان در عرصه مبارزه بامتجاوزان به عنوان نماد مبارزه با استعمار در جهان شناخته شده است.

حجت‌الاسلام علی زاهددوست، سردار رئیسعلی دلواری را نامی شناخته شده در عرصه مبارزه با متجاوزگران استعماری دانست و خاطرنشان کرد: سردار شجاع رئیسعلی دلواری به برکت قدرت ایمان، تقوا، بصیرت و دشمن شناسی، حماسه ماندگاری آفرید و دشمن تا دندان مسلح را در همین دیار زمین‌گیر کرد.

وی بیان کرد: دلوار سابقه بیش از دو قرن حماسه و مقاومت دارد و سردار شهید رئیسعلی دلواری مایه فخر و مباهات مردم استان بوشهر و ملت ایران است.

حجت‌الاسلام زاهددوست با بیان اینکه مردم دلاور دلوار در هشت سال حماسه جاویدانی آفریدند افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردم قهرمان دلوار با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل حماسه  آفریدند و بار دیگر نام این دیار را در مقابله با تجاوزگران ثبت کردند.

امام جمعه دلوار با اشاره به اینکه نخستین شهید مدافع حرم از بخش ساحلی تنگستان است تصریح کرد: نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید محمد احمدی جوان از دیار حماسه آفرین دلوار است.

در این آیین 60 سردار و شهدای بخش ساحلی تنگستان تجلیل شدند.