پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2055250 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3234608
کد خبر : 251780 تاریخ ثبت : 1397/12/23 17:28 نظرات تایید شده : 0

تارتار: ٣ امتیاز را می‌خواهیم

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: همه امتیازات بازی‌های خانگی را می‌خواهیم و برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مهدی تارتار عصر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه پارس جنوبی جم و ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: تلاش داریم تا در مسابقه فردا هر سه امتیاز را کسب کنیم.

٣ امتیاز را می‌خواهیم/ هواداران پارس جم ورزشگاه را پر کنند

وی اضافه کرد: باید هرطور شده امتیاز کامل این بازی را بگیرم. حریف ما تیم خوبی است و در ضد حملات و ضربات ایستگاهی خطرناک هستند.

تارتار بیان کرد: در طول هفته تمرینات لازم انجام شده و انشاالله فردا بازی را می‌بریم تا سه امتیاز را به هواداران تقدیم کنیم.

وی در مورد اشتباهات بازیکنان نیز خاطرنشان کرد: به هر حال اشتباهات برای همه تیم‌ها هست، باید زمانی که داریم حمله می‌کنیم مراقب باشیم.

تارتار اضافه کرد: از هواداران می‌خواهم به دیدار رئیس جمهور بروند از او درخواست کمک کنند، به هر حال این تیم هواداران زیادی را جذب کرده و این تیم باید در سطح اول فوتبال بماند.

وی گفت: از ناحیه داوری خیلی ضربه خوردیم و باید هرچه سریع‌تر این مشکلات حل شود، هواداران در بازی فردا که رایگان است حضور پرشوری داشته باشند. کرمانشاهی داور خوبی است هرچند که ما خاطرات خوبی از ایشان نداریم و امیدوارم فردا بهترین قضاوت خود را داشته باشد.