پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2050579 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3229941
کد خبر : 251750 تاریخ ثبت : 1397/12/23 14:57 نظرات تایید شده : 3
تصادف سه خودرو پلیس صحت ندارد

توضیح پلیس بوشهر درباره یک عکس خبرساز

خلیج فارس: به منظور جلوگیری از راه بندان و عدم اخلال در رفت و آمد، خودروهای دخیل در این تصادف به زیر تقاطع و کنار جاده منتقل و با حضور خودرو دیگری از گشت پلیس راهور، صحنه تصادف کارشناسی گردید.

خلیج فارس: در پی انتشار تصویری در فضای مجازی با عنوان "تصادف سه دستگاه خودرو پلیس در زیر تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر بوشهر " روابط عمومی نیروی انتظامی استان اعلام کرد: عکس منتشر شده مربوط به لحظه کارشناسی تصادف سمند راهور با سمند انتظامی بوده و برخورد سه دستگاه خودرو پلیس صحت ندارد .

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این اطلاعیه آمده: روز گذشته یک دستگاه وانت در سربالایی لاین ورودی تقاطع غیرهمسطح بوشهر به علت نقص فنی خاموش شده و به عقب حرکت می کند، همچنین یک دستگاه سمند انتظامی که پشت وانت درحال حرکت بود به منظور عدم برخورد با وانت توقف می کند، در همین حین یک دستگاه سمند پلیس راهور به علت عدم رعایت فاصله طولی به خودرو سمند انتظامی برخورد کرد.

گفتنی است، به منظور جلوگیری از راه بندان و عدم اخلال در رفت و آمد، خودروهای دخیل در این تصادف به زیر تقاطع و کنار جاده منتقل و با حضور خودرو دیگری از گشت پلیس راهور، صحنه تصادف کارشناسی گردید.

بنابراین عکس منتشر شده مربوط به لحظه کارشناسی تصادف سمند راهور با سمند انتظامی بوده و برخورد سه دستگاه خودرو پلیس صحت ندارد.