پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1420433 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2601541
کد خبر : 251743 تاریخ ثبت : 1397/12/23 14:21 نظرات تایید شده : 0

فرماندار گناوه: عملکرد بانک‌های شهرستان در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: عملکرد و خدمات دهی بانک های این شهرستان از جمله در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی دراختیار رسانه ها و فضای مجازی بویژه ایرنا قرار گیرد تا مردم مطلع شوند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سید علی پاک نژاد روز پنجشنبه در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های این شهرستان افزود: رسانه ها نیز ارتباط خود را با بانک ها بیشتر کنند و عملکرد و اقدامات صورت گرفته آنان را به اطلاع مردم برسانند.

وی اظهارداشت: گرچه در دولت های گذشته در حوزه بانکی کارهایی صورت گرفت اما در دولت تدبیر و امید اقدام های خوبی انجام و انقلاب عظیمی ازجمله درامهال وام ها وپرداخت بدهی های دولت به آنها انجام شد.

وی گفت: دولت نگاه خاص و ویژه ای به بانک ها دارد واعمال تحریم ها پس از برجام برداشته شد.

فرماندار گناوه افزود: این شهرستان در سال جاری در حوزه اشتغالزایی و پرداخت تسهیلات موفق عمل کرد که در گرو همکاری اعضای کارگروه اشتغال و بانک ها در این امر میسر شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: شورای هماهنگی بانک ها برای نخستین بار دراین شهرستان تشکیل و جلسه برگزار کرده است.

حسین امیری افزود: شهرستان گناوه در زمینه جذب و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی امسال رتبه اول را در استان بوشهر بدست آورد.

وی گفت: نشست چشم انداز اقتصادی این شهرستان با کارشناسان و فعالان این عرصه انجام و در سال 98 تداوم خواهد یافت.

دراین نشست روسای بانک ها خواستار پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که متعهد و اهلیت داشته باشند شدند.

روسای بانک ها در این نشست به عملکرد یکساله پرداختند و در پایان از آنان تجلیل بعمل آمد.کلمات کلیدی خبر : گناوه فرماندار علی پاک نژاد