پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1413317 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2594440
کد خبر : 251727 تاریخ ثبت : 1397/12/23 12:34 نظرات تایید شده : 0

تلاش برای پرداخت پول به بازیکنان پارس‌جم

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در تلاش است قبل از تعطیلات نوروز مبلغی را به اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی جم پرداخت کند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پارس جنوبی جم با گذشت بیست و یک هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال، با ۲۵ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، پارسی‌ها تاکنون ۳۵ درصد از مبالغ قراردادهایشان را دریافت کردند و حالا مدیرعامل باشگاه در تلاش است تا قبل از تعطیلات نوروز این میزان دریافتی را به ۵۵ درصد برساند.

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی روز‌های گذشته جلسات متعددی را با مسئولان نفتی و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار کرده و توانسته قول‌های مساعدی در این زمینه دریافت کند.

اگر مشکل خاصی پیش نیاید اعضای تیم پارس جنوبی جم تا قبل از پایان سال ۹۷، ۲۰ درصد دیگر از قراردادهایشان را دریافت می‌کنند تا با روحیه بالایی مسابقات را ادامه دهند.

این تیم با توجه به قوانینی که چند سال پیش مجلس برای تیم‌های زیر پوشش وزارت نفت معین کرده، با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

پارس جنوبی جم در آخرین مسابقه خود در سال ۹۷ فردا میزبان ماشین سازی تبریز تیم یازدهم جدول است.کلمات کلیدی خبر : پارس جنوبی جم