پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1413560 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2594683
کد خبر : 251718 تاریخ ثبت : 1397/12/23 12:06 نظرات تایید شده : 0

ساخت وسازهای غیرمجاز کشاورزی در گناوه تخریب شد

خلیج فارس: مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: با دستور و حکم دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان 9 مورد ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ امان الله حیدری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: فرصت طلبان که در زمین های کشاورزی در روستاهای گشویی، محمد صالحی و حومه گناوه به صورت غیرمجاز اقدام به دیوارکشی و ساخت و ساز کرده بودند شناسایی و به استناد تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری با حضور نماینده دادستان و دیگر دستگاههای مرتبط حکم تخریب اجرایی شد.

وی اظهار داشت: در این ارتباط حدود 40 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی منطقه از دست متصرفان خارج و آزاد شد.

مدیر جهادکشاورزی گناوه گفت: به استناد قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی از صاحبان و مالکان درخواست می شود قبل از هرگونه ساخت و ساز و یا تغییر کاربری باید به این مدیریت مراجعه و از کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری مجوز اخذ کنند در غیر این صورت عمل آنها خلاف و با آنان ازطریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود.

وی افزود: گشت ویژه حفظ کاربری اراضی کشاورزی مدیریت جهاد در طول سال فعال بوده و بمحض مشاهده هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز ضمن تشکیل پرونده، متخلف به محاکم قضایی معرفی می شود.

مدیر جهاد کشاورزی گناوه یادآورشد: در این ارتباط سامانه 131 آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی بویژه در تعطیلات نوروز است.