پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2054450 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3233805
کد خبر : 251686 تاریخ ثبت : 1397/12/23 09:33 نظرات تایید شده : 0

بخشدار شنبه: دولت با وجود تنگناهای اقتصادی به توسعه راهها توجه جدی دارد

خلیج فارس در جلسه ای با حضور بخشدار شنبه و طسوج، مشایخ معاون اداره کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در بخشداری شنبه و طسوج وضعیت مسیر در دست احداث ناصری به شُنبه بررسی شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی این بخشداری؛ بخشدار شنبه و طسوج با اشاره به این امر که راه بعنوان یکی از عوامل اصلی توسعه پایدار در حوزه زیرساختها همیشه مورد اهمیت خواهد بود عنوان کرد همه شرایط خاص و کنونی کشور را به خوبی درک می کنیم اما دولت با وجود همه تنگناهای اقتصادی کماکان به توسعه راه ها توجه جدی دارد.

مقاتلی افزود در شرایط حاضر وظیفه اصلی ما تلاش جهت فراهم نمودن برخی ساز و کارها جهت تسریع در زمینه این اقدامات است و باید نهایت دقت را جهت جلوگیری از دوباره کاری و هدر رفت سرمایه های ملی بکار گیریم.

بخشدار شنبه و طسوج افزود اتمام این مسیر که از مسیرهای مواصلاتی و اصلی شهرستان محسوب می شود نقش مهمی در  زمینه حفظ اشتغال این بخش که عمدتاً کشاورزی است خواهد داشت چرا که زمینه انتقال محصولات کشاورزی بخش را تسهیل خواهد نمود.

در این جلسه پس از بررسی و بیان اقدامات صورت گرفته توسط اعضای حاضر،مسئولان و کارشناسان مربوطه به بیان نظرات خود جهت فراهم نمودن شرایط مناسب ادامه این مسیر پرداختند.کلمات کلیدی خبر : بخشدار شنبه شنبه و طسوج