پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2052643 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3232001
کد خبر : 251631 تاریخ ثبت : 1397/12/23 00:46 نظرات تایید شده : 0

ایرانی‌ای که دیوید بکهام را سرکار گذاشت !+عکس

خلیج فارس: کمدین ایرانی در نقش یک مجسمه‌ساز، دیوید بکهام ستاره محبوب فوتبال جهان را شوکه کرد.

 
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از ساخت مجسمه‎ای بی‌شباهت به کریستین رونالدو فوتبالیست پرتغالی، اکنون نوبت به دیوید بکهام اسطوره فوتبال جهان رسیده است تا با دیدن مجسمه بی‌شباهت خود شوکه شود.

اما ماجرا برنامه‌ای بود که دوربین مخفی برای سرکار گذاشتن دیدوید بکهام به نمایش گذاشته بود و مازیار جبرانی کمدین ایرانی - آمریکایی در این ماجرا نقش مجسمه‌ساز را ایفا کرد.

در ابتدا از تندیس دیوید بکهام که هیچ شباهتی به این بازیکن نداشت، رونمایی شد. این تندیس قرار بود مقابل باشگاه لس آنجلس گلکسی نصب شود. اما بکهام با دیدن این تندیس بسیار شوکه شد، چانه دراز و اندام بی‌تناسب این مجسمه هیچ شباهتی به نسخه اصلی آن نداشت. بکهام گفت که اگر فرزندانش اینجا بودند حتماً با دیدن مجسمه زیر گریه می‌زدند.

اما بعد از مدتی صحبت و بحث، کارگر به طور تصادفی مجسمه را انداخت و شکست، آنجا بود که خیال اسطوره فوتبال راحت شد و در جریان شوخی که با او شده بود، قرار گرفت.
 
ایرانی‌ای که دیوید بکهام را سر کار گذاشت !/ فیلم
 
در ادامه تندیس اصلی بکهام را مشاهده خواهید کرد.
 
ایرانی‌ای که دیوید بکهام را سر کار گذاشت !/ فیلم
 


کلمات کلیدی خبر : دیوید بکهام