پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1844475 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3024289
کد خبر : 251603 تاریخ ثبت : 1397/12/22 21:28 نظرات تایید شده : 0

هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی بوشهر انتخاب شدند

خلیج فارس: طی رأی‌گیری ٥ نفر اعضاء هیئت رئیسه و بازرس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب شدند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ معاون هنری و سینمایی اداره کل با بیان این موضوع که ٣٤ گروه ثبت شده استان در این انتخابات شرکت کردند، افزود: ١٨٠ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات بودند که در مجموع ١٢٥ نفر از این گروه ها در این دوره حضور داشتند.

محمدحسین زندویان اظهار داشت: از بین ١٠ نفر ثبت نام کننده پس از شمارش آراء به ‌ترتیب جواد متین، محمد مظفری، لقمان بحرانی، قاسم تنگسیرنژاد و عبدالحمید شعرانی با ٨٤، ٧٩، ٧٩، ٦٧ و ٦٣ رای به عنوان هیئت رئیسه اصلی انجمن هنرهای نمایشی و به عنوان بازرس انتخاب شذنذ.

وی عنوان داشت: همچنین فرید میرشکار با ٥٥ رای و ابراهیم شاکری مطلق با ٤٢ رای اعضای علی‌البدل اول و دوم انجمن انتخاب گردیدند.

زندویان بیان کرد: از بین ٣ نفر در بخش بازرس، حسین زارعی با ٧٣ رای به عنوان بازرس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

وی افزود: روح الله ایرجی و امیر کلاته ناظران انجمن هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم حضور داشتند.

زندویان یادآور شد: افراد منتخب به مدت ٢ سال به عنوان مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر را عهده دار هستند.

وی خاطرنشان کرد: هنرهای نمایشی یکی از هنرهای تاثیرگذار در بین افراد جامعه است که به دلیل اجرای زنده هیجان و شور را میان مخاطبین ایجاد می کند.

زندویان بیان داشت: هنرمندان نمایش استان بوشهر با کمترین امکانات بیشترین دستاورد را به ارمغان آورده اند.

وی با اشاره به اینکه تئاتر استان بوشهر به عنوان سرآمد در کشور معرفی شده، تصریح کرد: هنرمندان تئاتر بوشهر همواره در جشنواره های ملی و بین المللی موفقیت های متعددی را کسب کرده اند که این نشان از تدبیر و درایت هیئت رئیسه و استفاده از پیشکسوتان در این حوزه است و اعضاء جدید هیئت باید با یک برنامه جامع و کامل مسائل و مشکلات را برطرف نمایند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پایان ضمن تشکر از هیئت هیئت رئیسه دوره قبل جهت زحمات و همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، برای هعضاء هیئت رئیسه جدید انجمن آرزوی موفقیت کرد.

یادآور می شود محمد مظفری، ابراهیم شاکری، عبدالحمید شعرانی، سعید بهمرد و احمد قربانی عضو هیئت رئیسه دوره قبل انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر بودند.کلمات کلیدی خبر : هنرهای نمایشی