پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2050539 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3229901
کد خبر : 251590 تاریخ ثبت : 1397/12/22 18:47 نظرات تایید شده : 0

حریم راههای دیلم پاکسازی شد

خلیج فارس: رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای دیلم گفت: تمامی حریم راه های مبادی ورودی وخروجی این شهر از وجود زباله پاکسازی شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سید ابوالحسن علوی در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به ایام منتهی به سال و در آستانه سفرهای نوروزی به منظور ارتقا ایمنی و ارایه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران، امسال برای نخستین بار یک روز به عنوان روز پاکسازی حریم راه ها نام گذاری که به همت راهداران و مشارکت مردم اجرا شد.

وی اظهارداشت: فرهنگ سازی به منظور رعایت مسائل زیست محیطی و دعوت از آحاد مردم برای خودداری از ریختن و پخش زباله درحریم راه ها از عمده اهداف اجرای این برنامه است.

علوی بیان کرد : پرتاب زباله از خودرو به اطراف جاده یکی از عادت های نادرست و خطرناک محسوب می شود که علاوه بر آسیب زیست محیطی، یکی از عوامل اختلال در زاویه دید رانندگان دیگر بوده و سبب بروز تصادف رانندگی می شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم افزود: از عموم هموطنان درخواست می شود زباله های خود را در هنگام سفر در کیسه های مخصوص داخل خودرو نگهداری و با رسیدن به نزدیکترین مجتمع خدمات رفاهی بین راهی اقدام به تخلیه در محل های مناسب کنند.کلمات کلیدی خبر : دیلم