پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2057859 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3237218
کد خبر : 251588 تاریخ ثبت : 1397/12/22 20:39 نظرات تایید شده : 0

فرماندار گناوه: وضعیت توزیع شکر بهبود یابد

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: در زمینه تأمین و توزیع شکر اطلاع رسانی به خوبی انجام شود تا به درستی به دست مردم برسد و عاملان توزیع نیز افزایش یابند تا باعث صف‌های طولانی نشود.

به گزارش «خبلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید علی پاک‌نژاد در نشست تنظیم بازار گناوه گفت: با توجه فرارسیدن ایام نوروز بازدیدها کمیسیون تنظیم بازار بیشتر باشد و سهمیه‌های اختصاص داده شده به شهرستان را در زمینه اقلام مختلف از استان را دریافت کنید.

وی افزود: در زمینه تأمین و توزیع شکر اطلاع رسانی به خوبی انجام شود تا به درستی به دست مردم برسد و عاملان توزیع نیز افزایش یابند تا باعث صف‌های طولانی نشود.

فرماندار گناوه بیان کرد: سهمیه گوشت یا مرغ در صورت اعلام حتماً از استان دریافت و توزیع آنها نیز عادلانه و عاملان توزیع انتخاب شوند که بتوانند در توزیع خوب عمل کنند و همچنین اداره صنعت و معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در نحوه توزیع با هم هماهنگ باشند.

پاک‌نژاد گفت: نظارت بر نحوه توزیع کالاهای اساسی مردم حتماً در دستور کار کمیسیون تنظیم بازار باشد.

وی اظهار کرد: در زمینه تأمین میوه شب عید سهمیه شهرستان تأمین و خوب است ولی برای توزیع باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که علاوه بر شهرها به دست روستاییان هم برسد چون سهمیه مربوط به کل شهرستان است.کلمات کلیدی خبر : علی پاک‌ نژاد گناوه