پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1755690 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2935834
کد خبر : 251587 تاریخ ثبت : 1397/12/22 20:38 نظرات تایید شده : 0

۵۲۰ تن پرتقال و سیب شب عید بوشهر ذخیره شد

خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر تامین ارزاق عمومی مردم با قیمت مصوب گفت: در این زمینه ۵۲۰ تن سیب و پرتقال و بیش از ۱۵۰ تن گوشت گوساله برای توزیع با قیمت مصوب در استان بوشهر تامین شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سیدحسین حسینی‌محمدی در گفت‌ وگو با تسنیم از اجرای طرح ویژه نوروزی نظارت بر بازار خبر داد و اظهار داشت: با توجه به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای عمومی برای تامین انواع کالاها و خدمات ضروری، طرح ویژه نوروزی نظارت بر بازار در سراسر استان بوشهر به‌صورت مستمر ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ نامه در معرض دید عموم  هستند تاکید کرد: به منظور اعمال نظارت و کنترل دقیق‌تر بر واحدهای صنفی گشت‌های مشترک بازرسی راه‌اندازی شده است.

وی، ازشهروندان خواست هر گونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت و غیره را به شماره تلفن 124 سامانه خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش دهند.

حسینی‌محمدی از افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از 3 هزار تن خبر داد و خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده علاوه بر سهمیه اولیه شکر،  بیش از 1400 تن سهمیه مازاد نیز برای تامین کامل تقاضا به استان تخصیص یافت در مجموع 3 هزار تن شکر با قیمت مصوب توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر تامین ارزاق عمومی مردم با قیمت مصوب گفت: در این زمینه 520 تن سیب و پرتقال شامل 160 تن سیب و 360 تن پرتقال و بیش از 150 تن گوشت گوساله برای توزیع با قیمت مصوب در استان بوشهر تامین شده است.

وی افزود: میوه تنظیم بازار شب عید امسال با 15 تا 20 درصد زیر قیمت بازار با هدف ایجاد تعادل در قیمت و دسترسی آسان شهروندان انجام می‌شود.

حسینی‌محمدی بیان کرد: با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال در صدد هستیم تا مصرف‌کنندگان هیچ نگرانی از کمبود و یا گرانی کالا نداشته باشند.کلمات کلیدی خبر : پرتقال سیب