پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1413391 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2594514
کد خبر : 251586 تاریخ ثبت : 1397/12/22 20:32 نظرات تایید شده : 0

تجلیل از خیران حرم ساز استان+تصاویر

خلیج فارس: در جشنواره بزرگ «نشان محبت» از خیران حرم ساز استان بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ جشنواره بزرگ «نشان محبت» از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با حضور محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون کشتی، سیدجواد هاشمی و سیدرضا نریمانی مداح اهل بیت (ع) با حضور گسترده مردم ولایتمدار استان بوشهر برگزار شد.

در این جشنواره رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با بیان اینکه این ستاد از سال 82 فعالیت خود را آغاز کرد اظهار داشت: تا سال 92 فقط در حوزه اعزام نیروی کاری از استان به عراق برای بازسازی و ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی افتخار همراهی داشته است.

عبدالرضا مطاف با بیان اینکه پس از سال 92 هماهنگی با ستاد عتبات عالیات کشور، پروژه احداث 2 نیم ضریح خمیه‌گاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در سال 94 به استان بوشهر واگذار شد گفت: پس از آن، نیم ضریح امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) در سال 95 در بوشهر و برازجان آغاز شد و پس از 2 سال رونمایی و سپس به عراق ارسال و در خمیه‌گاه  دشت کربلا نصب شد.

 رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر خاطرنشان کرد: همراه اصلی در امور بازسازی عتبات عالیات مردم  استان بوشهر است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر هم جوهره تاریخی مردم این استان را ولایت‌مداری نسبت به خاندان پیامبر اسلام(ص) دانست و گفت: مردم استان بوشهر خادم واقعی اهل بیت(ع) محسوب می‌شوند چراکه این مهم در همه عرصه‌های وفاداری به ائمه اطهار(ع) نمودار شده است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری از ماندگار شدن نام مردم استان بوشهر در صحرای کربلا خبر داد و خاطر نشان کرد: مردم استان بوشهر در ساخت سه ضریح خیمه‌گاه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، ابوالفضل(ع) و حضرت قاسم(ع) مشارکت کردند و نام استان بوشهر در صحرای کربلا ماندگار شده است.

در این آیین از خیران حرم‌ساز استان بوشهر تجلیل شد.کلمات کلیدی خبر : خیرین حرم