پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1758243 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2938376
کد خبر : 251585 تاریخ ثبت : 1397/12/22 20:31 نظرات تایید شده : 0

مردم بوشهر ۸ میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بیش از ۸ میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و کالایی خیران بوشهری به جشن نیکوکاری کمک کردند که تا قبل از آغاز سال جدید به نیازمندان پرداخت می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ احمد لطفی، در نشست بررسی مشارکت مردم در جشن نیکوکاری با اشاره به برگزاری آیین ملی جشن نیکوکاری در آستانه عید نوروز در یک‌هزار نقطه استان  بوشهر اظهار داشت: این جشن، امسال با شعار عیدی برای همه در روزهای 15، 16 و 17 در مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلی‌های سراسر استان برگزار شد.

وی، با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در جشن احسان و نیکوکاری خاطرنشان کرد: 12 هزار فرزند یتیم و غیریتیم یک هدیه نوروزی از حامیان طرح ایتام و مردم نیکوکار دریافت می‌کنند که مبلغ آن را بر اساس 300 هزار تومان به ازاء هر نفر است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از کمک 8 میلیارد تومانی خیران بوشهری در جشن نیکواری خبر داد و بیان کرد:  تاکنون بر اساس آمار اولیه مردم نوع دوست و خیر استان بوشهر در جشن نیکوکاری بیش از 8 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با همکاری آموزش و پرورش، صدا و سیما، بسیج و از همه مهم‌تر همکاری و کمک مردم سخاوتمند استان برگزار شد گفت: هدف از اینکار کمک به تأمین مایحتاج شب عید دانش آموزان و خانواده‌های نیازمند بوده است.

لطفی با بیان اینکه کمک‌های مردم نوع‌دوست و سخاوتمند استان بوشهر در جشن نیکوکاری امسال از رشد 45 درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است، خاطر نشان کرد: در جشن نیکوکاری سال قبل ، مردم نیکوکار استان، 5.5 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تاکید کرد: تمامی کمک‌های مردمی اهدا شده در جشن نیکوکاری پیش از آغاز سال جدید با اولویت و بر اساس نیاز خانوارهای محروم و نیازمند در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

لطفی به تشریح روش‌های نوین پرداخت کمک‌های مردمی خیران و نیکوکاران به نیازمندان پرداخت و تصریح کرد: با توجه به ادامه فعالیت مراکز نیکوکاری، مردم خیّر و نیکوکار هم استانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره گیری کد آنی پرداخت به شماره #077*1*8877*و یا به حساب 0105753982009 بانک ملی شعبه بندر بوشهر واریز کنند و کمک‌های کالایی خود از جمله پوشاک، مواد غذایی و لوازم خانگی را به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند.