پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2055407 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3234764
کد خبر : 251580 تاریخ ثبت : 1397/12/22 14:11 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: ظرفیت‌های گردشگری گناوه برای اشتغال استفاده شود+عکس

خلیج فارس: فرماندار گناوه خواستار همکاری بانک‌ها در توسعه اشتغال شد و گفت: ظرفیت‌های گردشگری گناوه برای توسعه اشتغال استفاده شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید علی پاک‌نژاد صبح چهارشنبه در نشست هماهنگی بانک‌های گناوه گفت: باعث افتخار بود که شهرستان گناوه در سال ۹۷ در حوزه پرداخت تسهیلات و اشتغال‌زایی توانست در سطح استان بسیار موفق عمل کند که این با همکاری اعضای کارگروه اشتغال و رؤسای بانک‌ها میسر شد که جای تقدیر است.

ظرفیت‌های گردشگری گناوه برای توسعه اشتغال استفاده شود

وی افزود: با تنظیم برنامه چشم‌انداز اقتصادی شهرستان تمام برنامه‌ها با هدف مشخص دنبال می‌شوند و این امر با کمک و مساعدت و همکاری شما محقق می‌شود.

فرماندار گناوه گفت: امید است که بتوان از نقطه نظرات مفید و ارزشمند همه مدیران و کارشناسان بانک‌ها برای پیشبرد برنامه چشم‌انداز شهرستان بهره برد.

وی اضافه کرد: پیشنهادات ارائه شده شما در برنامه چشم‌انداز اقتصادی شهرستان استفاده می‌شوند و این امر در دستور کار ما است.

وی با اشاره به مطالب مطرح شده توسط رؤسای بانک‌ها گفت: در زمینه وام‌های پرداخت شده از ابتدا علاوه بر تاکید بر همکاری با دریافت کنندگان وام‌ها اعلام شد که بازپرداخت و کمک به بانک‌ها در دستور کار و مدنظر باشد.

پاک نژاد بیان کرد: در بازدید از طرح‌های اشتغالزایی شهرستان که به طور مرتب انجام می‌شد همواره کارشناسان و رؤسای بانک‌ها در کنار ما حضور می‌یافتند و این باعث شد که نسبت به شهرستان‌های دیگر هم اشتغالزایی و هم بازدیدها در این شهرستان بیشتر باشد.

فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه در حوزه گردشگری دارای موقعیت‌های خوب و مناسبی است و سرمایه گذاران و کسانی که فعالیت اقتصادی می‌کنند باید با کمک بانک‌ها حمایت و جذب شوند.

وی گفت: در حال حاضر دو شهرک شیلاتی و شهرک کشاورزی برای شهرستان گناوه در نظر گرفته شده‌اند و امید است که با همکاری بانک‌ها بتوان در این دو حوزه سرمایه گذاران خوبی در شهرستان جذب و به حل مشکلات مردم کمک شود.

پاک‌نژاد با اشاره به مشکلات در حوزه مسکن و نیاز به مسکن و تسهیلات تصریح کرد: بسیاری از افراد از نحوه تسهیلات بانک‌ها اطلاع ندارند که باید بانک‌ها با کمک رسانه‌ها و فضای مجازی اطلاع رسانی کاملی از فعالیت‌ها و تسهیلات خود داشته باشند.

وی گفت: در دولت تدبیر و با نگاه ویژه ریاست جمهور به بانک‌ها در حوزه بانکی اتفاقات بسیار خوبی افتاد و بانک‌ها باید خدمات و برنامه‌های انجام شده دولت در زمینه بانک‌ها که همان فعالیت و عملکرد خود آنها است را نیز اعلام و اطلاع رسانی کنند.

فرماندار گناوه بیان کرد: کارگروه فنی از حوزه‌های مختلف بانک‌ها تشکیل تا در همه زمینه‌ها کار شود و بتوان به مردم خدمات ارزنده‌ای ارائه شود.کلمات کلیدی خبر : گناوه اشتغال علی پاک نژاد