پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2055168 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3234526
کد خبر : 251578 تاریخ ثبت : 1397/12/22 16:08 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه: مردم استان خادم واقعی اهل بیت(ع) محسوب می‌شوند

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم استان بوشهر خادم واقعی اهل بیت(ع) محسوب می‌شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در جشنواره نشان محبت در بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر عشق و ارادت بسیار زیادی به اهل بیت (ع) دارند.

مردم استان بوشهر خادم واقعی اهل بیت(ع) محسوب می‌شوند

وی تصریح کرد: پیشینه تاریخی مردم استان بوشهر در ارادت و عشق به اهل بیت (ع) باعث شده تا این استان لقب دارالولایه را بگیرد و به سبب داشتن اقتدار در عرصه‌های دفاع از دین، مذهب و وطن به عنوان دارالحماسه شناخته می‌شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر عشق و ارادت خود را نسبت به خاندان پیامبر اسلام (ص) اثبات کرده‌اند، افزود: جوهره تاریخی مردم این استان ولایت‌مداری است و این مردم خادم واقعی اهل بیت (ع) محسوب می‌شوند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه متجاوزان استعماری چهار بار طعم شکست از مردم استان بوشهر چشیده‌اند خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر با هدایت عالمان دینی و رشادت سردارانی چون رئیس‌علی دلواری ایستاده‌اند و آنان را در بوشهر شکست داده‌اند.

وی به نقش مردم استان بوشهر در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: از دیگر نماد حماسه آفرینی مردم استان بوشهر تقدیم ۲۱۰۰ شهید به این نظام و انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به تلاش مردم استان در عرصه بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم استان در ساخت سه ضریح خیمه‌گاه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، ابوالفضل (ع) و حضرت قاسم (ع) مشارکت کردند.