پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1843916 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3023733
کد خبر : 251563 تاریخ ثبت : 1397/12/22 17:01 نظرات تایید شده : 0

پژمان بازغی از "کودک شو" قهر کرد؟

خلیج فارس: تهیه‌کننده برنامه «کودک شو» بیان کرد: ما و شبکه از پژمان بازغی تقدیر می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم که او از برنامه خداحافظی کند. همچنین از او دلجویی و تقاضا کردیم که تجدید نظر کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ پژمان بازغی که حدود سه سال است اجرای برنامه‌ای در شبکه نسیم با عنوان کودک شو را عهده‌دار شده است چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه با انتشار پستی در فضای مجازی، به صورت غیرمنتظره از برنامه «کودک شو» خداحافظی کرد.
 
پژمان بازغی قهر کرد؟

به نظر می‌رسد این خداحافظی با هدف انتقاد از جشنواره جام جم اتفاق افتاده باشد.

شامگاه گذشته جشنواره تلویزیونی جام‌جم برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد که در جریان آن نامی از مجری کودک شو برده نشد. هرچند این برنامه توانست عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی را از آن خود کند.

در پی این اتفاق خبرنگار ایسنا با رضا نصیری، تهیه‌کننده کودک شو گفت‌وگویی انجام داده که او تاکید کرده است اجازه نمی‌دهند بازغی برنامه را ترک کند.

نصیری یادآور شد: پژمان بازغی سه سال فعالیت مستمر در برنامه کودک شو داشته و بدون حاشیه کار خود را انجام داده است؛ بنابراین انتظار داشت که از او در جشنواره جام جم تقدیر شود.

او در تأیید این انتظار از سوی پژمان بازغی، گفت: فضای حاکم بر جشنواره را دیدید؛ ایشان جزو کسانی بود که واقعاً استحقاق داشت جایزه بگیرد.

تهیه‌کننده «کودک شو» با بیان اینکه برنامه کودک شو سه تندیس گرفته، اما این جوایز آنچنان که باید دیده نشده است، اظهار کرد: پژمان بازغی ناراحت بود که دیده نشده و ناراحتی او به حق است، اما من به او گفتم جایزه خود را هر روز از مردم می‌گیری و این بالاترین جایزه است.

نصیری در پایان اعلام کرد: برنامه «کودک شو» در ایام نوروز به صورت ویژه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.


کلمات کلیدی خبر : پژمان بازغی کودک شو جام جم