پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1844704 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3024517
کد خبر : 251530 تاریخ ثبت : 1397/12/22 11:58 نظرات تایید شده : 0

یک میلیون و 100 هزار مسکن مهر در دولت دوازدهم تحویل شد

خلیج فارس: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: از یک میلیون و 780 هزار واحد مسکن مهر تحویل شده یک میلیون و 100 هزار واحد در دولت تدبیر و امید به متقاضیان واجد شرایط واگذار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ احمد اصغری مهرآبادی در نشست شورای تامین مسکن استان بوشهر افزود: سالانه 200 هزار واحد مسکن مهر در کشور تکمیل و تحویل شده است.

وی بااشاره به اینکه تاکنون در سه استان جشن تکمیل مسکن مهر برگزار شده است اظهارداشت: کار بزرگی در عرصه مسکن مهر تاکنون انجام شده و براساس برنامه ریزی ها تلاش می شود در پایان سال 98 این پروژه‌ها تکمیل و تحویل شود.

اصغری مهرآبادی افزود: در همین راستا واحدهای مسکونی مهر چند استان نیز تا هفته دولت سال آینده تکمیل می‌شود که بوشهر نیز یکی از این استان‌هاست.

وی بیان کرد: برای سرعت بخشی در تکمیل واحدهای مسکن مهر تلاش می‌شود زمین این پروژه ها برای پرداخت تسهیلات در رهن بانک‌های عامل قرار داده شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت:دراستان بوشهر مشکلی در زمینه تکمیل مسکن مهر وجود ندارد و در نیمه اول سال آینده جشن تکمیل پروژه‌های مسکن مهر این استان برگزار خواهد شد.

استاندار بوشهر گفت: نگاه مسئولان این استان برطرف کردن مشکلات مردم است و در این راستا از همه ظرفیت‌ها استفاده می شود.

عبدالکریم گراوند افزود: باید با تلاش ویژه‌ای واحدهای باقی‌ مانده مسکن مهر در استان در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل شود.

وی اظهار داشت: تلاش می شود با استفاده از قوانین و مقررات برای حل مشکلات مردم اقدام شود.

گراوند افزود: با تکمیل و تحویل یکهزار واحد مسکن مهر تا قبل از شهریور سال 98 جشن پایان پروژه مسکن مهر در استان بوشهر برگزار می شود.

وی بیان کرد: مشکلات آب، برق و گاز و فضای سبز واحدهای مسکن مهر باید برطرف شود و هیچ بهانه‌ای در این زمینه پذیرفتنی نیست.

استاندار بوشهر ادامه داد: در دولت های یازدهم و دوازدهم 20 هزار واحد مسکن مهر در این ستان تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و تلاش می شود واحدهای باقی‌مانده نیز تکمیل و افتتاح شود.کلمات کلیدی خبر : مسکن مهر