پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1419784 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2600895
کد خبر : 251529 تاریخ ثبت : 1397/12/22 11:57 نظرات تایید شده : 0

میزبانی 2 جشنواره ملی به بوشهر رسید

خلیج فارس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: نخستین جشنواره های 'تئاتر خیابانی ملی ایثار' و 'آواها و نغمات ایرانی و اسلامی' سال 1398 به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ فاطمه کرمپور در نشست با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر افزود: برنامه های فرهنگی و هنری شاد و متنوع با توجه به مشکلات نشاط اجتماعی را به همراه می آورد که این 2 جشنواره می تواند به تحقق این مهم کمک کند.

وی بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اجرای برنامه ها به صورت تعاملی نگاه ویژه دارد زیرا مشارکت و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی در بهتر برگزار کردن برنامه ها تاثیر بسیاری دارد.

کرم پور ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف اصلی مسئولان است که باید با اجرای برنامه هایی در این ارتباط نسل جوان در گام دوم انقلاب اسلامی به این مهم آشنا شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: ایثار و شهادت تنها مربوط به دوران دفاع مقدس نمی شود و اکنون نیز جوانان زیادی با الگو قرار دادن شهدا و جانبازان دفاع مقدس این راه را ادامه می دهند.

حجت الاسلام ابراهیم تشکری افزود: 2 هزار و60 شهید در استان بوشهر وجود دارد و این استان همواره در اجرای برنامه های ایثار و شهادت از استان های برتر کشور است.

وی بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان همواره از همه آثار در بخش های هنری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید شده حمایت می کند.

در این نشست مصوب شد جشنواره های تئاتر خیابانی ملی ایثار و آواها و نغمات ایرانی و اسلامی در استان بوشهر با همکاری این 2 اداره کل برگزار شود.کلمات کلیدی خبر : فاطمه کرمپور ارشاد بوشهر