پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1760541 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2940666
کد خبر : 251371 تاریخ ثبت : 1397/12/21 15:05 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر

خلیج فارس: پنجمین کنگره ۴۵۰ شهید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور وزیر بهداشت، امام جمعه، استاندار و شماری از خانواده‌های شهدا در بوشهر برگزار شد.

کنگره شهدای وزات بهداشت در بوشهر به روایت تصویر

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ظهر امروز در کنگره شهدای وزات بهداشت در بوشهر اظهار داشت: مجاهدت‌های جوانان در میدان‌های سخت از جمله دفاع مقدس با ذکر دعا و روحیه برادری و ایثار همراه شد و ماجراهای صدر اسلام را زنده کرد.

 سعید کشمیری  تصریح کرد: بوشهر در دفاع از آب‌ و خاک کشور دو قرن در برابر هلندی‌ها مقاومت کرده و توسط انگلیسی‌ها مورد حمله قرار گرفت ولی بزرگمردانی از استان بوشهر همچون رئیس‌علی دلواری توانست با مبارزه این میدان را همچنان نگه دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با بیان اینکه رشادت شهدا همواره جاوید است اظهار داشت: شهدا درس‌های بزرگی به ما آموختند ولی ارزشمندترین آن درس عشق و عاشقی بود که از معلم اصلی خود حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) آموخته بودند.

سعید نمکی با بیان اینکه شهدا به ما آموختند که نباید در مقابل ظلم و استبداد زانو بزنیم افزود: ما از شهدا درس گرفته‌ایم برای خدمت به مردم از هیچ پدیده‌ای نهراسیم.کلمات کلیدی خبر : وزات بهداشت کنگره شهدا بوشهر