پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2052317 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3231677
کد خبر : 251344 تاریخ ثبت : 1397/12/21 13:35 نظرات تایید شده : 0

نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین در گناوه

خلیج فارس: نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین گناوه در قالب جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با حضورمسئولان استانی دراین شهرستان افتتاح شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر دراین آیین به خبرنگار ایرنا گفت: دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه ویژه دختران و زنان با محوریت کارآفرینی و رویکرد توانمند سازی بانوان گناوه از بهمن ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه در سراسر روستاهای این شهرستان برگزار خواهد شد.

محمد مظفری افزود: عمده فعالیت‌ها دراین جشنواره برگزاری کارگاه‌های آموزشی درحوزه کارآفرینی با آموزش بانوان و با استفاده از کارگاه‌های خانگی اجرا شده است.

وی گفت: در این نمایشگاه بیش از 20 بانوی کارآفرین گناوه‌ای مشارکت کردند و چندین غرفه از جمله البسه، گل و گیاه، وسایل تزئینی، هنرهای دستی و مواد غذایی محلی دایر شده است.

وی یادآورشد: این نمایشگاه با مشارکت موسسه نیمدری سبز به مدت چهار روز در محل نمایشگاه‌های دائمی در ساحل این بندر برپا شده است.

مظفری افزود: در جشنواره مادرانه در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی برنامه‌های فرهنگی و هنری ورزشی و تفریحی گوناگون از جمله بازی‌های بومی محلی، جشنواره غذاهای محلی، تقدیر و تجلیل از بانوان نخبه و برگزیده شهرستان برگزار شده است.