پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2043876 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3223250
کد خبر : 251342 تاریخ ثبت : 1397/12/21 12:36 نظرات تایید شده : 2
در آستانه نوروز؛

آسمان استان بارانی می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل هواشناسی بوشهر گفت: به دریانوردان توصیه می شود در این مدت از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

بارانی شدن آسمان استان بوشهرخلیج فارس: با افزایش ناپایداری های جوی آسمان استان بوشهر بارانی می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیر کل هواشناسی استان گفت: از اواخر وقت فردا تا روز دوشنبه با ورود دو سامانه ناپایدار بارشی به غرب و جنوب غرب کشور، ناپایداری های جوی در استان افزایش می یابد و آسمان به تناوب ابری و بارانی می شود.

فرج الله شکوهی پور افزود: تحت تاثیر سامانه بارشی اول روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط استان بارش پراکنده باران همراه با وزش باد شدید و گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.همچنین همراه با وزش باد، خیزش گرد و خاک  و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

وی گفت: روز شنبه بارندگی ها در سطح استان متوقف می شود اما با ورود سامانه بارشی دوم، بارندگی ها از روز یکشنبه آغاز و تا اواخر روز دوشنبه ادامه می یابد. در این مدت وزش باد شدید، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود. در روز یکشنبه بارندگی ها از مقدار و شدت بیشتری برخوردار است.

شکوهی پور گفت: از روز پنج شنبه با وزش باد شدید خلیج فارس به تناول مواج و طوفانی می شود. در این مدت به ویژه در روزهای پنج شنبه و یکشنبه آینده سرعت وزش باد جنوب شرقی به بیش از 60 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج هم به بیش از 3 متر می رسد.

به دریانوردان توصیه می شود در این مدت از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.