پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1848935 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3028726
کد خبر : 251296 تاریخ ثبت : 1397/12/21 10:25 نظرات تایید شده : 0

وزیر بهداشت در بوشهر: ۳۰۰۰ اکیپ در ایام تعطیلات نوروزی فعال هستند

خلیج فارس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای تعطیلات ایام نوروز تمهیدات مفصلی تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ درمانی و گشت‌های بهداشت محیط تا ۲۰ فروردین فعال هستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سعید نمکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر برگزار شده است، اظهار داشت: با وجود مشکلات کاری پایان سال جایگاه شهدا آنقدر عظمت دارد که به بوشهر برای حضور در این کنگره سفر کردم.

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی در مورد دارو و تجهیزات پزشکی نداریم، افزود: ایران اسلامی آنقدر مقتدر و دارای عظمت است که تمام مشکلات را پشت سر می‌گذاریم و هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمهیدات ایام نوروز پرداخت و بیان کرد: برای ایام تعطیلات نوروز از 20 اسفند تا 20 فروردین تمهیدات لازم تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ در بخش‌های مختلف درمانی و گشت‌های بهداشت محیط برای نظارت بر تهیه و توزیع موادغذایی راه‌اندازی شده است.

نمکی با بیان اینکه اورژانس جاده‌ای و هوایی تجهیز شده‌اند، گفت: رانندگان و گردشگران در هنگام سفر نوروزی با رعایت قوانین و مقررات ایمنی‌های لازم برای جلوگیری از تصادفات و مشکلات جاده‌ای مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه در زمان تحریم مشکلی در مورد تجهیزات پزشکی و دارو نداریم، افزود: علیرغم فشارهای دشمنان و ایجاد تحریم‌ها مردم هیچ نگرانی برای سال آینده در زمینه تأمین دارو و تجهیزات پزشکی نداشته باشند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ادامه طرح نظام سلامت خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت سال آینده با قدرت ادامه می‌یابد و بسته‌های کاهش پرداخت از جیب مردم و حمایت از بیماران صعب‌العلاج و بیماران خاص مورد توجه قرار دارد.کلمات کلیدی خبر : وزیر بهداشت سعید نمکی