پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 432469 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26303558
کد خبر : 251029 تاریخ ثبت : 1397/12/19 23:43 نظرات تایید شده : 7
در پاسخ به این پرسش: «شما به عملکرد شورا چه نمره‌ای می‌دهید؟»

واکنش اعضای شورا به دست و دلبازی آقای رییس +جدول

خلیج فارس: نمره 15.5 رییس شورای شهر بوشهر به عملکرد خود و همکارانش هرچند با انتقاداتی در افکار عمومی مواجه شده، در میان اغلب اعضای شورا نیز اقبالی نداشته است.

خلیج فارس: نمره 15.5 رییس شورای شهر بوشهر به عملکرد خود و همکارانش هرچند با انتقاداتی در افکار عمومی مواجه شده، در میان اغلب اعضای شورا نیز اقبالی نداشته است.

به عملکرد شورا نمره 15/5 می دهم/ دریافتی ماهیانه اعضاء/ سکوت درباره بودجه بلاعوض شورا

به گزارش «خلیج فارس»؛ شورای شهری که قریب یکسال در آتش عدم تعیین شهردار سوخت، درخصوص پروژه های عمرانی اقدام ملموسی نداشته و خبری از شفافیت وعده داده شده در ایام انتخابات درخصوص هزینه کردهای مدیریت شهری نیست.

در این شرایط، ابوذر دهدار رییس شورای شهر بوشهر هفته پیش در نشستی خبری وقتی با این پرسش مواجه شد که به شورای پنجم طی 1.5 سال گذشته چه نمره ای می دهید، عدد 16.5 را اعلام کرد که خنده برخی خبرنگاران حاضر در جلسه شروع بازتاب های منفی بعدی در فضای اجتماعی پیرامون این دست و دلبازی آقای رییس بود، چرا که به عقیده بسیاری، عملکرد ساکنان عمارت امیریه در حد و قواره این نمره بالا نبوده است.

حالا به سراغ اعضای شورای شهر رفته ایم تا واکنش آنها را نسبت به اظهارات رییس خود بدانیم. در این بین اغلب پاسخ ها نشان می دهد که اغلب همکاران دهدار هرچند از بیان عدد خودداری کردند، ولی از نمره ای در حد رییس شورا نیز خبری نیست.

در این بین، عجیب ترین واکنش از سوی ندا عبدالله زاده رقم خورد که اگرچه وقتی پرسش خبرنگار ما را شنید، بسیار استقبال کرد و خواستار آن شد که سوال برایش در واتساپ ارسال تا پاسخ دهد، اما با گذشت یک هفته و پیگیری های چندباره، خبری از پاسخ نشد که نشد. در حاشیه جلسه یکشنبه شورای شهر نیز وقتی پیگیر پاسخ وی شدیم، بدون ارائه توضیح مشخصی گفت: «موضوعی پیش آمد که امکان پاسخگویی ندارم»!

در ادامه پاسخ اعضای شورای شهر درخصوص پرسش "نمره شما به عملکرد 1.5 ساله شورای کنونی" را می خوانید: