پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2046343 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3225713
کد خبر : 250911 تاریخ ثبت : 1397/12/19 06:26 نظرات تایید شده : 3

«مهرپویا» مدیر مخابرات استان بوشهر شد+تصاویر

خلیج فارس: با حضور عضو هیات مدیره و مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل مخابرات ایران، علی مهرپویا به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه بوشهر معرفی شد.

خلیج فارس: با حضور عضو هیات مدیره و مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل مخابرات ایران، علی مهرپویا به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه بوشهر معرفی شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مهرپویا پیش از این سوابقی نظیر مشاور مدیر منطقه در امور فنی، عضو هیات مدیره و مدیر ارتباظات مخابرات استان بوشهر را برعهده داشته است.

همچنین محمدرضا بحرانی مدیرپیشین مخابرات استان هم پس از 6 سال تصدی این مسئولیت بازنشسته شد.

در این مراسم، رحمان یافتیان عضو هیات مدیره مخابرات ایران گفت: پایه و زیرساخت هر کشور ارتباطات می باشد و استفاده از تجهیزات و امکانات جدید مخابراتی زیربنای فعالیت‌ها در این حوزه است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون شرایط و جایگاه استان قابل قبول و خوب است ولی امید است با مدیریت جدید این جایگاه ارتقا یافته و در زمینه ارتباطات خدمات بهتری ارائه شود.

علی مهرپویا مدیر جدید مخابرات منطقه بوشهر نیز در این نشست با تبریک ۱۸ اسفند روز بوشهر، اهمیت جایگاه استان در حوزه های مختلف کشور را یادآور شده و تقارن این روز را با این جلسه به فال نیک دانست.

وی با تشکر از زحمات و تلاش های مدیریت گذشته اظهار داشت: اکنون مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر جوان و پر انرژی موجب شور و انگیزه در مجموعه ارتباطات به منظور ارائه خدمات بهینه گردیده است.

مهرپویا در بخشی از سخنانش جوان گرایی، تخصص گرایی و ارتقاء جایگاه بانوان را از اولویت های کاری خود دانست.

گفتنی است مهرپویا از گزینه های شهرداری بندر بوشهر نیز بوده است.کلمات کلیدی خبر : علی مهرپویا مخابرات بوشهر