پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521874 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8663066
کد خبر : 250767 تاریخ ثبت : 1397/12/18 17:20 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ تخریب بیش از ۴۰۰ ویلا در چهارباغ

خلیج فارس: رئیس حوزه بخش قضایی چهارباغ البرز از تخریب بیش از ۴۰۰ ویلا در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها خبر داد و گفت: مجموع اراضی آزادسازی شده حدود ۲۰ هکتار بوده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از میزان؛ اکبرپور، رئیس حوزه قضایی بخش چهارباغ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در خصوص تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز بیان کرد: در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها خطار‌هایی به سازندگان و مالکان این ویلا‌ها داده شد، اما توجهی نکردند.

رئیس حوزه قضایی بخش چهارباغ خاطرنشان کرد: این افراد که برخلاف مقررات قانونی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز کرده بودند به اخطار‌های شفاهی و کتبی بی توجهی کردند که در ادامه با حضور نماینده دادستان و مراجع انتظامی و نمایندگان جهادکشاورزی و بخشداری اعمال قانون شدند.

وی تصریح کرد: مجموع اراضی آزادسازی شده حدود ۲۰ هکتار بوده و بالغ بر ۴۰۰ مورد ویلا نیز در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها تخریب شد.

کلمات کلیدی خبر : چهارباغ تخریب ویلا تصاویر
-->