پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1761037 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2941158
کد خبر : 250648 تاریخ ثبت : 1397/12/17 22:11 نظرات تایید شده : 0

اقدام عجیب مرد عاشق برای معذرت خواهی از نامزدش+عکس

به گزارش«خلیج فارس»به نقل از رکنا؛ اخیرا تصاویر بسیار زیادی از بنر و پوستر‌هایی عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران شد.

 
تاجر جوان هندی به نام خدکار پس از آنکه نامزدش او را ترک کرده بود، وی برای معذرت خواهی از نامزدش تصمیم گرفت تا کار بسیار عجیبی کند تا نامزدش او را مورد بخشش قرار دهد. او تصمیم گرفت تا از طریق ۳۰۰ بیلبورد و پوستر از نامزد خودمعذرت خواهی کند.

این کار بسیار سخت و دشوار و ابته تکرار نشدنی است که وی انجام داد. همچنین این بنر‌ها در طول شب به در‌ها و دیوار‌ها نصب شدند و روی تمام آن‌ها یک جمله نوشته شده بود که آن جمله این بود: شیوده، من را ببخش؟!

پس از نصب تمام ۳۰۰ پوستر در تمام طول شب، صبح فردای آن روز تمام مردم از دیدن این بیلبورد‌ها شگفت زده شده بودند و از همه مهم‌تر شیوده نیز از همه این مردم متعجب شده بود و از کار بی نظیر نامزدش واقعا شوکه شده بود.
 
اقدام عجیب مرد عاشق برای معذرت خواهی از نامزدش/عکس
 
همان گونه که گفته شد، مردم هند پس از مشاهده کردن این تصاویر روی بیلبورد‌های سطح شهر، غافلگیر شدند و شروع به ثبت تصاویر کردند و در صفحات مجازی خود به اشتراک گذاشتند.

اما این پوستر‌ها برای مرد تاجر دردسر ساز شد و توسط پلیس هند به ایستگاه پلیس منتقل شد و ایده اش را به پلیس توضیح داد تا بتواند این گونه از نامزدش معذرت خواهی کند و به خانه باز گردد و پلیس خوشبختانه وی را آزاد کرد. آقای خدکار جوان در طی گفتگو با پلیس بیان کرد که حدودا ۱۰۰۰ دلار برای این پوستر‌ها هزینه کرده است.

خدکار در مورد این ایده جالب و غیرتکراری خود این گونه گفت: من این ایده را تنها به دلیل معذرت خواهی از نامزدم انتخاب کردم تا او من را ببخشد. خوشبختانه شیوده با این کار من را بخشید.