پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3827212 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1322824
کد خبر : 250508 تاریخ ثبت : 1397/12/17 09:41 نظرات تایید شده : 1

فرمانده سپاه بوشهر: اردوی راهیان‌نور دریایی از ۲۰ اسفندماه راه‌اندازی می‌شود‌

فرمانده سپاه استان بوشهر: اردوی راهیان‌نور دریایی از 20 اسفندماه راه‌اندازی می‌شود‌خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه سال گذشته ۵ هزار زائر از سراسر کشور به اردوی راهیان‌نور خارگ اعزام شدند، گفت: برای اعزام راهیان نور دریایی استان بوشهر از ۲۰ اسفند ۲ فروند شناور فراهم شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر با بیان اینکه این اردو یکی از کارهای مهم فرهنگی ماندگار است، اظهار داشت: استان بوشهر در اردوی راهیان نور با دیگر استان‌های 8 سال دفاع مقدس متفاوت است.

وی، با بیان اینکه اعزام اردوی راهیان‌نور زمینی و دریایی در استان بوشهر انجام می‌شود، خاطر‌نشان کرد: سال گذشته در بخش اردوی راهیان‌نور زمینی بیش از 43 هزار نفر به استان‌های جنوبی اعزام شدند که 9 هزار و 800 نفر از سوی سپاه، 10 هزار نفر به صورت خودجوش، 8هزار 900 نفر در بخش دانش آموزی و 15 هزار دانشجو به استان خوزستان اعزام شدند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعزام راهیان‌نور دریایی جزیره خارگ خبر داد و افزود: سال قبل پنج هزار و 183 زائر به جزیره‌ خارگ اعزام شدند که زائران علاوه بازدید از خارگ، در بوشهر از نیروگاه اتمی بوشهر و در دلوار از خانه‌ و موزه‌ رئیسعلی دلواری بازدید کردند.

سردار رزمجو با بیان اینکه اعزام راهیان‌نور دریایی خارگ از 20 اسفند آغاز می‌شود، گفت: برای اعزام راهیان نور دریایی استان بوشهر  از 20 اسفند دو فروند شناور فراهم شده است.

وی با اشاره به وضعیت آب و هوایی مطلوب بوشهر در اسفند و فروردین ماه بیان کرد: پیش بینی می‌شود امسال بیش از سال گذشته برای اعزام به اردوی راهیان نور دریایی جزیره خارگ اقدام شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خاطر‌نشان کرد: در این خصوص ستادی در استان تشکیل و عملیات اجرایی آن سال آینده آغاز می‌شود.