پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4372611 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9510703
کد خبر : 249983 تاریخ ثبت : 1397/12/14 11:00 نظرات تایید شده : 0

عکس/ تشییع پیکر سرباز وظیفه «علی هلاکویی»

خلیج فارس: پیکر سرباز وظیفه شهید «علی هلاکویی» که دو روز پیش بر اثر جاری‌شدن سیل در منطقه «تهلاب هنگ» میرجاوه به شهادت رسیده بود، در شهر مینودشت در حال تشییع است.


به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ پیکر سرباز شهید «علی هلاکویی» که شب گذشته به گلستان منتقل می‌شود، صبح امروز با حضور باشکوه مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی مینودشت برگزار شد.

پیکر مطهر این شهید مدافع وطن که در سیلاب اخیر میرجاوه در حال حفظ و حراست از مرز‌های میهن اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، با حضور مردم شهرستان مینودشت شماری از مسؤولان و مقامات استانی و نظامی تشییع و به زادگاهشان بدرقه شد.

پیکر این شهید مرزبانی، پس از مراسم تشییع به زادگاهش در روستای «چمانی بالا» شهرستان مینودشت منتقل می‌شود.
گفتنی است در پی بارندگی‌های شبانه دو روز گذشته «برجک دو پاسگاه ۹۳» شهرستان مرزی «میرجاوه» در محاصره سیلاب قرار گرفت و سه نفر از سربازان به نام‌های گروهبان یکم شهید محمد نوری، سرباز وظیفه شهید علی هلاکویی و سرباز وظیفه شهید مجتبی یزدان‌پناه با هدف عبور از میان آب‌ها، گرفتار سیلاب شدند.

براساس اطلاعات به دست آمده در پی این بارندگی‌ها برجک دو پاسگاه ۹۳ شهرستان مرزی میرجاوه در محاصره سیلاب قرار گرفته و یکی از سربازان با هدف عبور از میان آب‌ها دچار سیل بردگی شده است.

وی با بیان اینکه سرباز دیگری که شاهد این حادثه بوده برای نجات وی اقدام می‌کند که او نیز گرفتار سیلاب می‌شود، گفت: پس از وقوع این حادثه درجه‌دار حاضر در برجک برای نجات سربازان وارد آب می‌شود که او نیز متأسفانه به شهادت می‌رسد.
 
 
-->