پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43544772 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20792563
کد خبر : 249675 تاریخ ثبت : 1397/12/12 23:43 نظرات تایید شده : 9
خدری در نطق میاندستور مطرح کرد:

بیکاری ۸۰۰ کارمند عسلویه در آستانه سفر رئیس جمهور

خلیج فارس: وی با بیان اینکه این تصمیم زندگی 5 هزار نفر را متأثر می‎سازد، گفت: ضرورت دارد وزیر نفت شخصا به این موضوع ورود کند و در جهت حل این موضوع اقدام عاجل کند.

خلیج فارس: نماینده بوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بیکاری ۸۰۰ نفر از کارکنان سابقه دار عسلویه در آستانه حضور رئیس جمهور در بوشهر، گفت: این اقدام به صورت غیرمستقیم زندگی ۵ هزار نفر را متأثر کرده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛، عبدالحمید خدری در نشست علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی، در نطق میاندستور خود ادامه داد: مشکلات اساسی جوانان کشور، مشکل بیکاری که اساس آسیب‌های اجتماعی است، بوده و هدر رفت این سرمایه اجتماعی بر هیچ مسئولی پوشیده نیست. این در حالی است که به جای ایجاد بستر اشتغال، متأسفانه از جانب دست اندرکاران صنعت نفت در منطقه عسلویه که در شرف افتتاح چهار بخش آن توسط رئیس جمهور هستیم، تعداد حدود 800 نفر با وجود سوابق چندین ساله کاری و تعریف زندگی شخصی از کار بیکار و مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه این تصمیم زندگی 5 هزار نفر را متأثر می‎سازد، گفت: ضرورت دارد وزیر نفت شخصا به این موضوع ورود کند و در جهت حل این موضوع اقدام عاجل کند.

وی خطاب به رئیس جمهور و هیأت دولت، وضعیت معیشتی را متناسب با شأن مردم ارزیابی نکرد و گفت: نیاز است در این شرایط رویکردی متفاوت داشته باشیم و از ظرفیت‎‌های اقتصادی، صنعتی و ثروت‌‎ها به بهترین نحو استفاده شود. وکلای ملت ما که امروز فریاد رسا و صدای گویای مردم هستیم تا به امروز به دلیل عدم مدیریت درست منابع نیمی از موکلان ما زیر خط فقر زندگی می‌کنند.

به نوشته ایسنا، خدری با تأکید بر اینکه امروز باید نگرانی ما این باشد که به خط مرگ نزدیک نشویم، گفت:راهبرد تقویت اقتصاد جز اتکا به فرمایشات رهبری میسر نخواهد بود و در این رهگذر بسته اقتصاد مقاومتی می‌تواند کاملا راهگشا باشد.