پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2121371 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3300579
کد خبر : 247661 تاریخ ثبت : 1397/12/2 10:13 نظرات تایید شده : 0

نهضت آسفالت در دیر ادامه می‌یابد

خلیج فارس: شهردار بندر دیر گفت: تلاش می شود با ادامه نهضت آسفالت در چهارماه آینده 110 هزار مترمربع از کوچه های این شهر آسفالت شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ علی ابراهیمی روز پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه دیر افزود: یکی از خواسته ها و دغدغه های مهم شهروندان آسفالت کوچه ها و خیابان های سطح شهر است که شهرداری این اقدام را آغاز کرده است.

وی گفت: هم اکنون 60 درصد کوچه های شهر دیر آسفالت شده و برای آسفالت شدن همه کوچه ها 110 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

شهردار بندردیر افزود: زیباسازی و حل مشکلات معابر شهری دیر از اهداف مهم شهرداری است که در دست اجراست.

وی گفت: پارک مروارید، بازارچه ماهی و میگو، چمن مصنوعی فوتسال، زیرسازی معابر و کوچه ها، خیابان شهید مدنی و ورودی غربی دیر امسال به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی بلوار خلیج فارس هم آغاز شده است.

ابراهیمی بیان کرد: طرح احداث هتل چهارستاره توسط بخش خصوصی، گمرک قدیمی شهر دیر، پارک کوهستانی در دستور کار و پیگیری قراردارد و درسال جاری پرونده های حقوقی رای به نفع شهرداری گرفته شد.

شهردار بندردیر با اشاره به بدهی 25 میلیارد ریالی این شهرداری به شرکت ها و پیمانکاران اظهارداشت: بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری 160 میلیارد ریال تنظیم و به شورای اسلامی ارسال شده است.

وی ضمن تشکر از همراهی اصحاب رسانه با شهرداری گفت: همکاری بیشتر مردم و اصحاب رسانه با شهرداری زمینه توسعه و عمران شهری فراهم می کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دیر گفت: تکمیل پارک ساحلی گردشگری، پارک کوهستان، تامین بودجه برای ورودی شرقی از فانوس تا فروشگاه مطاف و ایجاد دهکده گردشگری در جوار جاده وفاق از خواسته ها و انتظارت مردم و شورای اسلامی است.

مهران پوسه افزود: محل بازار روز شهرداری در خور و شان مردم نیست و تصمیم داریم که محل آن را به جای مناسب انتقال دهیم.

وی گفت: پیگیری واگذاری پارک جنگلی به شهرداری و قرارداد با یک شرکت بازیافت زباله بصورت علمی در حال رایزنی هستیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دیر اظهارداشت: بندردیر تا کشور قطر نزدیکترین فاصله دارد و راه اندازی خط مسافربری دریایی بین این بندر تا کشور قطر ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شماری از خبرنگاران به بیان مسائل و مشکلات شهر پرداخته که شهردار قول پیگیری داد.کلمات کلیدی خبر : علی ابراهیمی آسفالت دیر