پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27499315 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23415543
کد خبر : 246580 تاریخ ثبت : 1397/11/27 17:54 نظرات تایید شده : 0

مجید جلالی: زمین جم شرایط مناسبی نداشت

داور جریان بازی را تغییر داد/ زمین جم شرایط مناسبی نداشتخلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با انتقاد از تصمیمات داور مسابقه پارس جنوبی جم و نساجی مازندران، گفت: زمین جم امروز شرایط مناسبی نداشت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مجید جلالی عصر شنبه در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و نساجی مازنداران با اشاره به وضعیت بارندگی در شهر جم اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و فقط روی اتفاقی که داور رقم زد جریان بازی تغییر کرد.

وی افزود: در زمینی که این همه گل و شل است، دقیقه ۱۴ ده‌نفره شدیم و بعد هم به خودمان گل زدیم و بازی برای ما سخت شد و بچه‌ها با همه وجود تلاش کردند ولی سخت است که ۱۰ نفره ۸۰ دقیقه در چنین زمینی بازی کنیم و امیدواریم بازی‌های بعد این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد وضعیت داوری نیز بیان کرد: تصمیم داور در دقیقه ۱۴ جریان بازی را تغییر داد و آن صحنه طوری نبود که بخواهد بازیکن ما را اخراج کند. داور در مقابل خطای شدید بازیکن پارس جنوبی را حتی خطا هم نگرفت. داور امروز خوب نبود.

وی اضافه کرد: امروز ما خوب شروع کردیم و خیلی راحت بازی می‌کردیم و چند موقعیت ایجاد کردیم ولی خیلی زود ده نفره شدیم و فشار زیادی را به تیم ما وارد کرد.

-->