پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 29080301 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49414701
کد خبر : 245835 تاریخ ثبت : 1397/11/23 10:10 نظرات تایید شده : 0

سرقت از منزل خاله با پوشش زنانه

خلیج فارس: دو سارق که با پوشش زنانه اموال قیمتی را از منزلی سرقت کرده بودند، دستگیر شدند و معلوم شد یکی از سارقان خواهرزاده مال‌باخته است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از شرق؛ سرهنگ «سعید لشینی» رئیس کلانتری جنت‌آباد در این باره گفت: روز چهاردهم بهمن ماه، رأس ساعت ۱۲:۳۰ ظهر بود که با تماس تلفنی از سوی زنی، مأموران در جریان یک فقره سرقت از منزل در این محدوده قرار گرفتند و برای انجام تحقیقات به محل اعزام شدند.

رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد گفت: بنابر شواهد موجود، دو سارق بدون تخریب در ورودی وارد منزل شده و پس از سرقت اموال قیمتی از قبیل: سه سرویس طلای کامل، یک دستگاه پی‌اس‌فور و... از محل گریخته بودند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی رد پای یکی از اقوام صاحبخانه معلوم شد و مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، وی را هنگام خروج اموال مسروقه از مخفیگاهش به همراه دیگر همدستش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان هنگام دستگیری سعی کردند از محل متواری شوند، افزود: در تعقیب و گریز صورت‌گرفته، هر دو متهم دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

کلانتر محله جنت‌آباد افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد یکی از متهمان خواهرزاده مال‌باخته است که با استفاده از کلید یدک که از قبل تهیه کرده بود، وارد خانه شده و برای پنهان‌ماندن هویتش با استفاده از پوشش زنانه اقدام به این سرقت با همکاری همدستش کرده بود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه سارق از محل دقیق اموال قیمتی باخبر بود، اظهار کرد: ارزش طلا‌های به‌سرقت‌رفته از این منزل ۸۰ میلیون تومان است که کلیه اموال مسروقه به مال‌باخته بازگردانده شد.

بنا بر این گزارش هر دو متهم که به مواد مخدر از نوع گل اعتیاد دارند، پس از تشکیل پرونده در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.