پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4087449 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1582686
کد خبر : 245717 تاریخ ثبت : 1397/11/22 15:15 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ حماسه بوشهری‌ها در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

خلیج فارس: مردم همیشه در صحنه و انقلابی بوشهر امروز در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

حماسه بوشهری‌ها در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به روایت تصویر

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز مردم بوشهر با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

با وجود بارش باران مردم بوشهر اعم از زن، مرد، کودک، نوجوان، جوان، پیر و کهنسال همه و همه با شکوه خاصی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و بار دیگر اقتدار نظام اسلامی را نشان دادند.

در راهپیمایی شهر بوشهر که نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار، فرماندهان  نیروهای مسلح، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند با شعارها و پارچه نوشته‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، آمریکا در چه فکریه بوشهر پر از مهدویه ،جانم فدای یک لحظه عمر رهبر، لبیک یا خمینی لبیک یا حسین است، این سخن روح خدا خمینی است هیچ غلطی نمی‌کنه آمریکا مسیر راهپیمایی را در زیر بارش باران طی و در جایگاه نماز جمعه تجمع کردند.

در این تجمع محمدباقر قالیباف ویژگی‌های انقلاب اسلامی را برشمرد و با تاکید بر حل مشکلات مردم اظهار داشت: مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند و گره گشایی از کار مردم را باید عبادت بدانند.