پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4086698 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1581938
کد خبر : 245618 تاریخ ثبت : 1397/11/21 15:30 نظرات تایید شده : 0

خدمه شناورهای خارجی در خارگ تجلیل شدند+عکس

خلیج فارس: مراسم تقدیر از خدمه شناورهای خارجی به مناسبت دهه مبارک فجر در جزیره خارگ برگزار شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ بخشدار ویژه خارگ ظهر یکشنبه در مراسم تقدیر از خدمه شناورهای خارجی به مناسبت دهه مبارک فجر اظهار داشت: برگزاری مراسم ویژه دهه مبارک در خارگ بصورت خاص و ویژه در حال برگزاری است و امروز به همت کمیته تبلیغات خارجی ستاد دهه مبارک فجر بر روی یک نفتکش خارجی حضور یافتیم.

خدمه شناورهای خارجی در خارگ تجلیل شدند

محمود رضایی افزود: پیام روشن انقلاب اسلامی ایران باید به تمام دنیا صادر شود، این انقلاب، انقلاب روشنگری و مباره با ظلم است، انقلابی مردمی که در بین انقلاب های دنیا بی نظیر است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: جزیره مقاوم خارگ به‌عنوان مرکز ثقل صادرات ایران اسلامی، با حضور قدرتمند نیروهای انقلابی از امن ترین پایانه های صادراتی دنیاست و امروزه اسکله های صادراتی این جزیره از بالاترین استانداردهای ایمنی دنیا برخورد هستند.

رضایی با اشاره به راهپیمایی با شکوه ٢٢ بهمن در جزیره خارگ گفت: فردا حماسه‌ای دیگر توسط برادران و خواهران اهل سنت و تشیع در جزیره خارگ رقم خواهد خورد و از تمامی اقشار بر هر سلیقه ای دعوت می شود در مراسم راهپیمایی فردا حضور بعمل آورند.