پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 47944742 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25182120
کد خبر : 245541 تاریخ ثبت : 1397/11/21 10:20 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه بندر امام حسن: مردم به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند

خلیج فارس: امام جمعه بندر امام حسن گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به رغم مشکلات و توطئه های دشمنان همواره قدردان و پایبند به ارزش های نظام و انقلاب هستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام سیدمحمد موسوی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این بخش بادستور برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن افزود: مردم ایران هرگاه نیاز به آنان در عرصه های انقلاب بوده با هر نوع سلیقه و خط مشی سیاسی و اعتقادی حضوری پررنگ و گسترده داشته اند.

وی اظهارداشت: باتوجه به اینکه دهه فجر امسال، تقارن با چهل سالگی انقلاب و ورود به دهه پنجم را دارد باید با یک برنامه ریزی مناسب زمینه حضور حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ایجاد شود.

امام جمعه امام حسن گفت: دشمن در تلاش است که جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن کمرنگ برگزار شود اما بداند که ملت همواره پشتبیان نظام و انقلاب و مطیع رهبری است و دست از آرمان های خود برنمی دارند.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در این بخش شاهد حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال خواهیم بود و جشن چهل سالگی انقلاب به کوری دشمنان به نحو مطلوبی برگزار خواهد شد.

بخشدار امام حسن گفت: اعضای ستاد و مسئولان دستگاه های اجرایی به منظور حضور پرشور و گسترده مردم این منطقه، اطلاع رسانی گسترده ای انجام دهند.

کریم خلیه لیراوی افزود: به منظور حضور پرشور مردم این منطقه در راهپیمایی 22 بهمن این نشست برگزار شده و می طلبد ستاد را برای هرچه باکیفیت تر این رویدادمهم با ارایه نقطه نظرات و راهکار همیاری کنند.

وی بر تداوم مسیر انقلاب تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی با الطاف الهی و رهبری امام راحل، تبعیت از ولایت فقیه و انسجام و همدلی و پشتیبانی مردم به ثمر نشست و باید براساس همین شاخصه ها در حفظ و تداوم نظام تلاش و برنامه یزی کرد.

خلیفه لیراوی بیان کرد: انقلاب اسلامی از بدو به ثمررسیدن تاکنون برکات و دستاوردهای چشمگیری نصیب کشور و ملت کرده که باید به مردم به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود.

بخشدار امام حسن گفت: از ابتدای دهه فجر که با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده نام گذاری شده برنامه های متنوعی در سطح این بخش پیش بینی شده و اجرا شده است.کلمات کلیدی خبر : محمد موسوی بندر امام حسن