پویاسامانه

کد خبر : 245516 تاریخ ثبت : 1397/11/21 09:13 نظرات تایید شده : 0

مردم‌آزاری عجیب پیرمرد اسپانیایی+عکس

خلیج فارس: منشأ خسارت چند صد میلیونی به خودرو‌های پارک شده در خیابان‌های اسپانیا به یک مرد سالخورده ختم می‌شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ برای بیش از یک دهه وقوع اتفاق سریالی عجیب موجب حیرت ساکنان محله‌های اوکالواریو و ادوبلادا در شهر " بیگو " اسپانیا شده بود. در این اتفاق سریالی فردی ناشناس خساراتی به بدنه خودرو‌های پارک شده در کنار خیابان وارد می‌کرد. در حالی که هر روز بر تعداد شاکیان اضافه می‌شد سرانجام علت اصلی این حوادث مشخص شد.

یک مرد ۷۹ ساله با نام " خوزه آنتونیو" عامل اصلی این اتفاقات بود. او هنگام عبور از خیابان با یک دسته کلید بر روی بدنه خودرو‌ها خراشیدگی ایجاد می‌کرد و یا موجب فرورفتگی بدنه خودرو‌ها می‌شد. این در حالی بود که اعتراض چند شاهد عینی که این مرد سالخورده را حین انجام این عمل دیده بودند نیز موثر واقع نشد و او با عصایی که همیشه در دست داشت اقدام به تهدید آن‌ها می‌کرد.

مردم‌آزاری عجیب پیرمرد اسپانیایی

بنا به برآورد‌های پلیس محلی اسپانیا تعداد کل خودرو‌هایی که این مرد به آن‌ها خسارت وارد کرده حدود ۱۱۲۰ خودرو تخمین زده می‌شود. در حالی که آنتونیو مدتی از کار خود دست کشیده بود، با آغاز سال نو او دوباره صدمه زدن به خودرو‌های پارک شده در خیابان را از سر گرفت و بر اساس مدارک موجود به ۱۲۰ خودرو خسارت وارد کرد.

آنتونیو پس از آنکه به اداره پلیس فراخوانده شد بنا به درخواست پلیس محلی اسپانیا موافقت کرد تا در بیمارستان مورد آزمایش پزشکی قرار بگیرد. اما پس از سه روز پزشکان اعلام کردند که این مرد به بیماری ذهنی یا روانی مبتلا نیست و او این عمل عجیب را تنها به علت تنفر از دیگران انجام می‌دهد.

آنتونیو با وجود آنکه طی سال‌های گذشته چندین بار به اتهام اذیت و آزار و آسیب رساندن به دیگران توسط پلیس بازداشت شده است، از تغییر رفتار و رویه‌ای که در پیش گرفته است خودداری می‌کند. بر اساس تخمین پلیس اسپانیا او تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰۰ یورو به خودرو‌های مختلف خسارت وارد کرده است. حال ساکنان این دو محله در اسپانیا با چاپ عکسی از این مردم آزار سالخورده در مورد او به دیگران اطلاع رسانی کرده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلمات کلیدی خبر : مردم‌آزاری پیرمرد اسپانیا
-->