پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28738691
کد خبر : 245467 تاریخ ثبت : 1397/11/21 07:46 نظرات تایید شده : 1

آمادگی حوزه هنری جهت مشارکت در راه‌اندازی مرکز فرهنگی هنری شهید عاشوری

خلیج فارس: رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: حوزه هنری بوشهر مهیای مشارکت در راه اندازی موزه و نمایشگاه هنری انقلاب اسلامی در جوار مزار شهید عاشوری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر؛ امید پارسایی فر در هنگام بازدید و‌ ادای احترام به مقام شهید عاشوری در شهر چغادک اظهار داشت: رسالت حوزه هنری ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف استان است که نسبت به تحقق آن اهتمام ویژه ای داریم.

وی افزود: محل مزار شهید عاشوری مکان مناسبی برای تبدیل به یک مرکز فرهنگی هنری است که با مشارکت دستگاه هایی همچون بسیج و شهرداری و حوزه هنری به خوبی امکان پذیر است.

پارسایی فر عنوان کرد: به همین سبب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مناسب است که با مشارکت دستگاه های استان این اتفاق فرهنگی و هنری رخ دهد.

وی ادامه داد: در این راستا آماده ایجاد فضایی تحت عنوان نمایشگاه دائمی عکس و کتاب مرتبط با شهید ابوتراب عاشوری و سایر اقدامات فرهنگی و هنری هستیم.
 
در این آیین امام جمعه، فرمانده بسیج و شهردار چغادک و سایر متولیان حضور داشتند که از پیشنهاد رئیس حوزه هنری استان بوشهر استقبال کردند.کلمات کلیدی خبر : حوزه هنری امید پارسایی فر