پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 47948887 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25186260
کد خبر : 245458 تاریخ ثبت : 1397/11/20 21:45 نظرات تایید شده : 0

مسؤولان بوشهر برای حل مشکلات پارس جم اقدام اساسی کنند

خلیج فارس: کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:مسؤولان هر چه سریع‌تر برای حل مشکلات مالی تیم ورود کنند و فکری اساسی برای حل مشکلات تیم کنند، پارس جنوبی علی رغم همه مشکلات نماینده شایسته فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد نوری در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: تیم فوتبال پارس جنوبی جم نماینده استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است و با توجه به موقعیت شهرستان جم در نزدیکی شهرهای استان فارس و هرمزگان از این استان‌ها نیز هوادار دارد.

مسؤولان استان بوشهر برای حل مشکلات مالی پارس جم اقدام اساسی کنند

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: تیم ما نماینده جنوب کشور در لیگ برتر است و هواداران زیادی داریم و در حال حاضر با توجه به مشکلات مالی که در تیم وجود دارد انتظار داریم تا مسؤولان استانی به فکر تیم باشند و برای حل مشکلات اقدام فوری انجام دهند.

وی بیان کرد: مسؤولان هر چه سریع‌تر برای حل مشکلات مالی تیم ورود کنند و فکری اساسی برای حل مشکلات تیم کنند، پارس جنوبی علی‌رغم همه مشکلات نماینده شایسته فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است.

نوری با اشاره به دیدار هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: در بازی آینده باید در برابر نفت مسجد سلیمان قرار بگیریم و امیدواریم با حل مشکلات به‌توانیم نتایج خوبی را در این بازی بیرون از خانه به‌دست آوریم و هواداران‌مان را شاد کنیم.کلمات کلیدی خبر : پارس جنوبی جم محمد نوری