پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28778155 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49134479
کد خبر : 245253 تاریخ ثبت : 1397/11/18 22:05 نظرات تایید شده : 0

افتتاح نمایشگاه اقتدار هوایی در پایگاه ششم شکاری بوشهر

خلیج فارس: همزمان با هفتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجردر آستانه 19 بهمن روز نیروی هوایی نمایشگاه تجهیزات و دستاوردهای هوایی دفاعی پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با عنوان اقتدار هوایی با حضور پیشکسوتان صنعت هوانوردی کشور افتتاح شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر روز پنجشنبه در این آئین گفت: نیروهای مسلح یکی از مولفه‌های اقتدار یک نظام به شمار می آیند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان نظام به خوبی از دستاورد‌های انقلاب حراست کردند.

وی اظهارداشت: در کنار نیرو‌های مسلح مردم کشورمان نیز از جمله سربازان بزرگ نظام به حساب می آیند که از دستاورد‌های انقلاب و نظام محافظت می کنند.

امام جمعه بوشهر یادآورشد: این نمایشگاه بخشی از توانمندی‌های بزرگ ارتش جمهوری اسلامی و نیرو‌های مسلح را در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار و اجرای طرح‌های نوین نظامی در معرض نمایش گذاشته است.

صفایی بوشهری گفت: نیرو‌های مسلح، نیرو‌های حفاظت از اقتدار نظام و باعث صلح و آرامش هستند و امنیتی که با تلاش نیرو‌های مسلح در کشور برقرار است، باعث شده زیرساخت‌ها توسعه یابد.

وی اضافه کرد: با هدایت فرمانده کل قوا به زودی به خودکفایی لازم در تولید علم و محصولات دانش بنیان دفاعی خواهیم رسید و مرجع تامین همه نیاز‌های نیرو‌های مسلح در ایران ومنطقه خواهیم شد.

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر نیز گفت: امروز ارتش و سپاه بخشی از توانمندی های خود را با هدف انتقال پیام همبستگی و هم افزایی در نمایشگاه اقتدار هوایی به نمایش گذاشته اند.

سرهنگ خلبان علی اکبر طالب زاده افزود: این نمایشگاه به منظور آشنایی شهروندان بوشهری با هدف نمایش اقتدار هوایی کشور برگزار شده است.
طالب زاده اضافه کرد: نمایشگاه اقتدار هوایی از امروز تا 21 بهمن برپاست و بازدید از آن برای عموم آزاد است.