پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4082851 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1578104
کد خبر : 245202 تاریخ ثبت : 1397/11/18 12:53 نظرات تایید شده : 0

خانه هنرمندان بوشهر افتتاح شد+عکس

خلیج فارس: همزمان با دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب خانه هنرمندان بوشهر روز پنجشنبه در آیینی با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این آیین گفت: خانه هنرمندان استان بوشهر با اعتبار ٢ میلیارد ریال اعتبار در مدت 6 ماه احداث شده است.

فاطمه کرمپور افزود: این مرکز با ١٩٠ متر مربع زیربنا ٦ اتاق مجزا و ظرفیت همزمان ٢٥ نفر طراحی شده است.

وی اضافه کرد: این مکان در شان و جایگاه هنر و هنرمند طراحی شده و عمده هدف آن ایجاد مکانی برای اسکان هنرمندان مهمان در استان بوشهر است تا آنها سفر خود را بدون دغدغه انجام دهند.

کرمپور گفت: خانه هنرمندان علاوه بر محل اسکان، مکانی مناسب برای ارتباط مستقیم و تعامل و تبادل هنرمندان است.

وی ادامه داد: پرداختن به موضوع زیرساخت ها یکی از مسائل مهم و تاثیرگذار در بخش فرهنگ و هنر است تا هنرمند با آرامش و بدون دغدغه به تولید هنر برای شور و نشاط در جامعه بپردازند که می توان راه اندازی خانه هنرمندان را گامی مهم در این راستا دانست.

کرمپور افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر سعی می کند تا با فراهم کردن ابزارهای موردنیاز هنرمندان بتواند در راه ارتقای فرهنگ جامعه تلاش کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنر نقشی مهم در زندگی انسان دارد و توجه و اهمیت دادن به این مهم از اولویت های جوامع برای رشد و توسعه است.کلمات کلیدی خبر : فاطمه کرمپور