پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3999985 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1495321
کد خبر : 245185 تاریخ ثبت : 1397/11/18 11:39 نظرات تایید شده : 0

۹ پروژه عمران روستایی و اقتصادی در دشتی افتتاح و اجرا شد

خلیج فارس: به مناسبت دهه مبارک فجر ۹ پروژه عمران روستایی و اقتصادی با اعتبار ۳۱ میلیارد ۶۵۰ میلیون ریال در بخش مرکزی افتتاح و اجرا شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری فرماندار دشتی صبح پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این پروژه ها ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل طرح هادی روستای زائر عباسی، مل گاودان، بحیری، محمد آباد و چاوشی است.

۹ پروژه عمران روستایی و اقتصادی در دشتی افتتاح و اجرا شد

وی از افتتاح گاز رسانی به دو واحد صنعتی در سطح شهرستان خبر داد و افزود: زمین چمن دانش آموزی مدرسه زینبیه خورموج با اعتبار دو میلیاردو۵۰۰ میلیون ریال نیز افتتاح شد.

نادری همچنین از افتتاح شرکت تولیدی پوشاک در روستای محمد آباد با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: با بهره برداری از این شرکت زمینه اشتغال هفت نفر در این روستا فراهم شد.

وی اضافه کرد: در دو سال اخیر تحول عمده‌ای در روستاهای مل گاودان و زائر عباسی صورت گرفته که رضایت مندی خوبی در بین مردم ایجاد شده است.

نادری از تلاش‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تقدیر کرد و ادامه داد: در سفرهای روستایی قول‌هایی که مردم داده شده است تاکنون ۸۰ درصد آن توسط بنیاد مسکن تحقق پیدا کرده است.کلمات کلیدی خبر : عبدالله نادری دشتی